Dubová vitrína v obývacím pokoji a malá stolní lampa

LEGACY LOUNGE: Pohled do minulosti

Datum:

Kategorie: Inspirace

Klíčová slova: novinky

Trendy společnosti se odrážejí i v našich domácnostech. V JYSKu se naši kvalifikovaní designéři a nákupčí starají o to, aby se tyto trendy projevily i v designových výrobcích. Jedním ze současných trendů je reinterpretace minulosti tak, aby se hodila i do budoucnosti. Stále přítomná technologie a digitální kultura nás nutí hledat rozpoznatelnost a zkoumat minulost. Vintage a retro styl jsou klíčová slova v trendu, který nazýváme LEGACY LOUNGE.

Pokud jste dost staří, abyste si pamatovali 80. léta, určitě poznáte vzhled květináče ABBAS. Něžná tvář a bílá kamenina jsou jasným odkazem na květináče, které před 35 lety zdobily mnohé obývací pokoje.

Flower pot in stoneware on an end table


Hledání minulosti je zobrazené v materiálech, tvarech a v celkovém vzhledu. Malá stolní lampa ALBERT s ratanovým stínidlem je jasným odkazem na látku z juty, která byla velmi oblíbeným typem tapety v 70. letech.

Small table lamp on a chest of drawers


S retro a vintage vzhledem výrobků kreslíme čáry do minulosti. Například prošívaný pléd VALMUE vás přenese do 70. let. Můžete ho použít jako přikrývku na postel nebo přehodit přes pohovku či dokonce použít i na piknik.

Quilted blanket, used as a bed throw, in a bedroom with a large bed


Výsledkem je moderní a neformální atmosféra s útulným nádechem. Využijte dubovou vitrínu LANGELINIE na knihy, pěkně poskládané plédy, květináče nebo jiné předměty, které se nemusí zdát jako dekorace, ale ve výsledku slouží k dekorování.

Oak display cabinet in colourful living room


Barevná škála čerpá inspiraci z bohémského světa s teplými a ženskými odstíny, které můžete vědět na povlečení SIMONE ze 100% bavlněného saténu.

Striped bed linen in 100% cotton sateen


Neutrální barvy jako hnědá a teple béžová kombinujeme s bohatými ženskými odstíny růžové a bordové. Trend LEGACY LOUNGE vás vtáhne do ještě dávnější minulosti. Váza SVERRE ve výrazné oranžové barvě má vzhled, který lehce najdete na starověkých obrazech.

Vase with artificial flowers on a chest of drawers


Podívejte se na naše další dva trendy: VISION a EARTHEN LUXE.