Dárek k promocím pro milovníky doplňků, milovníka přírody i knihomola

Nápady na dárek k promocím

Datum:

Kategorie: Inspirace

Sezóna státnic je v plném proudu. Závěrečné práce jsou odevzdané, vysokoškoláci jeden po druhém odpovídají, obhajují a jednou nohou již směřují k úplně novému životu. Možná dokonce ke své první práci na plný úvazek. Některé čeká stěhování do nového města. Ale ještě před tím by se mělo ukončení studia dobře oslavit. Promoce, to je ta milejší povinnost. A na vás je pak vybrat vhodný dárek.

Také se ptáte, po čem asi tak absolvent touží? Vytvořili jsme seznam na základě tří typů osobností. 

Nadšený turista

Nature lover on a hike

Hledáte dárek pro skutečně nadšeného turistu? Zaslouží si vaše dcera či syn oddych od knih, odložit studijní materiály a rozhýbat své tělo? Víte, že miluje přírodu a vydat se na túru je ta nejlepší odměna za zvládnuté zkoušky? Potom při útěku od pracovního stolu určitě ocení stan, nafukovací matraci, spacák i chladící tašku. A výlet do přírody může začít. Čerstvý absolvent si tak vyčistí hlavu a plánování dalších dobrodružství může začít.

Knihomol

Někteří lidé nemají knih nikdy dost. Dokonce ani po státnicích. Skutečný knihomol se těší na chvíli, kdy konečně odloží povinnou literaturu a vychutná si čistý požitek s oblíbených detektivek či románů. Jedním z nejlepších dárků pro tuto neustále hladovou mysl je kromě dobré knížky také krásné a pohodlné křesílko, kde se bude moci usadit a nechat se unést do světa svých knižních hrdinů.


Už žádný stres a knihy, které vybrali učitelé. Jen napínavé příběhy a čtení do noci. Nezapomeňte tedy ani na lampu, pár čajových svíček a měkký polštářek, o který se může váš absolvent opírat. Knihomolské nebe na zemi je připravené.


Začne se nová životní kapitola vašeho knihomola psát právě zde?

Společenská duše

Někteří lidé si užívají společnost svých přátel a milují bavit hosty. Po osamělém období stráveném v knihách si takový člověk potřebuje dobít baterky mezi lidmi. Ve svém budoucím bytě tedy určitě ocení stylový barový stůl a pár barových židliček, které jsou jako stvořené na debaty s kamarády.


Pokud se absolvent chystá stěhovat do menšího bytu, kde je kuchyň spojená s obývacím pokojem, může takový barový stůl pomoci ušetřit prostor. Takový byt si pak jednoduše zútulní doplňky či moderní tabulovou stěnou.


Milovník trendů

Pokud se mladý člověk odstěhuje, má šanci zařídit si bydlení podle sebe a objevit v sobě cit pro interiérový design. Už žádné provizorní poličky, nábytek posbíraný po známých a stísněné podmínky na kolejích. Při zařizování prvního vlastního bytu podle svých představ si mohou mladí vytvořit jednotný styl. Pomozte jim při tomto vzrušujícím startě.
 

 

 


Na závěr už zůstává jen pogratulovat všem absolventům a užít si oslavy.

Přečtěte si také 6 snadných tipů, jak zařídit malý byt.