Talíře v šedé a zelené barvě, váza a umělé květiny ve váze

Nové dekorace, které doporučuje nákupčí v JYSKu

Datum:

Kategorie: Inspirace

Klíčová slova: novinky

Dvakrát ročně se ptáme Tiny Nymann, nákupčí v JYSKu, na její oblíbené novinky v sortimentu: „Ráda bych vyzdvihla naše nové talíře, díky kterým budete mít krásně prostřený stůl. V těchto tmavších a chladnějších měsících doma potřebujeme trošku tepla a barev, proto jsem vybrala kousky, které dodají vašemu interiéru právě to," začíná Tina.

Váza BJERKE

„Začneme vázou BJERKE," navrhuje Tina a pokračuje v podrobném popisu: „už delší dobu sledujeme trend vnášení prvků přírody do interiéru a tento trend v žádném případě nekončí. Díky svému ručně vyrobenému vzhledu je BJERKE krásným příkladem."

Wicker vase, wooden sculpture of head and candle holder placed on a console table


Jedná se o proutěnou vázu vyrobenou z vodního hyacintu. Uvnitř nemá plast, takže jí nemůžete naplnit vodou. Používejte jí jen se sušenými nebo umělými květinami, jako je RAGNER nebo AGNER. Váza se mimořádně hodí i k soše ESKE a svícnu FRILEV.

Díky výšce 41 cm můžete vázu položit klidně na podlahu, ale pěkně bude vypadat na komodě nebo na pultovém stolku.

Talíře FERDUS a dekorativní misky SIMON

„Tuto sezónu máme několik krásných přírůstků v našem sortimentu nádobí," hovoří Tina. „Talíře FERDUS najdete ve dvou rozměrech a také jako misku. Proto můžete prostřít stůl hned ke třem chodům. Musím také zmínit misky SIMON se svou jedinečnou květinovou siluetou - velmi trendy a dekorativní."

Tableware in porcelain in cream and green nuances


Porcelánové talíře a miska FERDUS mají krémovou barvu s rustikálním hnědým okrajem. Design je elegantní a inspirovaný 70. léty.

Sadu FERDUS můžete kombinovat s miskami SIMON ve dvou velikostech. Misky SIMON jsou díky svému tvaru velmi dekorativní. Nejmenší miska je sytě zelená a větší písková.

Misky SIMON můžete kromě nádobí použít i jako dekorativní úložný prostor na šperky, doplňky, klíče nebo je snadno položte jako dekorační prvek na konferenční stolek, poličku nebo komodu.

Umělé květiny AGNER, RAGNAR a SJUR

Vase with artificial flowers and a sculpture of female body on a table


„Za zmínku stojí i naše nové umělé květiny AGNER, RAGNAR a SJUR,“ dodává Tina. „Oživte svůj domov pomocí barev. Květina AGNER je vyrobená v třpytivé pudrově růžové barvě, SJUR v zářivě růžové a RAGNAR v sytě bordové. Všechny jsou krásné samy o sobě i v kytici. Jemná růžová na váze KASPER pak dokonale ladí s květinami AGNER i SJUR."

Přestože vypadají velmi podobně jako sušené květy, AGNER a RAGNAR jsou umělé, takže je můžete v případě potřeby rychle osprchovat, abyste z nich opláchli prach. Květina AGNER má výšku 90 cm a RAGNAR 45 cm. Pokud chcete, můžete je zespodu zkrátit nebo ohnout, takže se vejdou i do menších váz.

Small vase with artificial orchid flower and sculpture of a female body


Květina RAGNAR má jemnou siluetu orchideje, díky tomu je velmi moderní a stylová. Vínová barva oživí dekor a hodí se do jakékoli vázy.