Trendy Hygge, Simplified Luxury, Urban Roots

Nové trendy: Jednoduše harmonie

Datum:

Kategorie: Dekorace, Inspirace

Klíčová slova: novinky

Svět okolo nás se točí čím dál rychleji, neustále bojujeme s časem a snažíme se udržet i přes všechny povinnosti blízký vztah s přáteli. Toužíme po jednodušším a klidnějším životě, který je plný pěkných chvilek, kdy se nám podaří zastavit a trávit čas s blízkými.

Přesně tuto touhu po jednoduchosti a pokoji odrážejí jarní a letní trendy v interiérovém designu. Náš talentovaný designerský tým vybral každý jeden nový výrobek a krásné dekorace. Dovolte nám představit vám nové trendy Simplified Luxury, Urban Roots a Hygge.
 

Simplified Luxury - méně je více

Minulý rok jsme představili výrazný trend Dark Deco, tentokrát trošku zvolníme. Vytvořili jsme lehčí trend Simplified Luxury. Vynechali jsme výrazné barvy a výsledkem je velmi uhlazený styl, který vystihují minimalistické potisky a oblé tvary.


Modrá deka, sivá umelá koža a svetlý vankúšik

Jinými slovy jsme se snažili o kombinaci, která bude na pohled jednotná, harmonická, příjemná a vleje vám do duše pokoj. Pokud vás tento trend oslovuje, nezapomeňte se při výběru barev do své domácnosti vždy držet odstínů jedné až dvou chladnějších barev, například modré a šedé.

Tento o něco chladnější pánský styl zjemňuje použitý textil, vzory jsou pak inspirovány přírodními materiály, jako je například kámen.

Design nábytku se opírá o styl 50. let, tenké nohy a šedé odstíny.

Examples of items reflecting the Simplified Luxury trend
 

[][]

Urban Roots – návrat ke kořenům

Tento mega trend je s námi již delší dobu. V této podobě jste ho ale ještě neviděli. Vycházíme samozřejmě stále z přírody a pokojného stylu života. Trend Urban Roots si zakládá na organickém designu a jeho cílem je vrátit do domácnosti něco z našeho původního dědictví.

Decor in Urban Roots style

V souladě s filozofií tohoto trendu jsou výrobky níže, které jsou vyrobené z přírodních materiálů, jako je mořská tráva, dřevo, perforovaný kov, bavlna a barvená příze. Pro tento trend jsou charakteristické odstíny zlaté a zelené.

Examples of items reflecting the Urban Roots trend

[][]

Hygge – přidejte ženský prvek

Trend Hygge jsme uchopili velmi žensky a inspirovali jsme se při tom stylem Boho. Naším cílem je přinést do domácnosti kouzelná místa a příjemnou atmosféru, kde se zachumláte do teplé deky a budete se těšit z něžných barev a jemných geometrických vzorů. Trend Hygge dodá dekorování vaší domácnosti sladkou tečku na konec.

Decor in Hygge style

Textil je zdobený malými střapci a drobným květinovým potiskem. Při výběru barev jsme se opět vyhnuli sytým barvám a drželi jsme se již zmíněné harmonie a klidu, které chceme tento rok přinést do našich domovů. Mezi jemné ženské barvy, které jsme zařadili, patří například broskvová či písková.
Examples of items reflecting the Hygge trend
 

[][]

Vyberte si svůj oblíbený styl

Máte rádi teplou škálu barev a jemné detaily? Fascinuje vás spíše ledově modrá a chladný minimalismus? Nebo jste nadšeným zastáncem přírodního dekoru? U nás si příjdete na svoje.  

Kristýna Social Media and Digital Coordinator

Komentáře

site-badges