Vážení zákazníci, aktuálně evidujeme technické problémy na našich webových stránkách. Na opravě intenzivně pracujeme.

Trendy Hygge, Simplified Luxury, Urban Roots

Nové trendy: Jednoduše harmonie

Datum:

Kategorie: Dekorace, Inspirace

Klíčová slova: novinky

Svět okolo nás se točí čím dál rychleji, neustále bojujeme s časem a snažíme se udržet i přes všechny povinnosti blízký vztah s přáteli. Toužíme po jednodušším a klidnějším životě, který je plný pěkných chvilek, kdy se nám podaří zastavit a trávit čas s blízkými.

Přesně tuto touhu po jednoduchosti a pokoji odrážejí jarní a letní trendy v interiérovém designu. Náš talentovaný designerský tým vybral každý jeden nový výrobek a krásné dekorace. Dovolte nám představit vám nové trendy Simplified Luxury, Urban Roots a Hygge.
 

Simplified Luxury - méně je více

Minulý rok jsme představili výrazný trend Dark Deco, tentokrát trošku zvolníme. Vytvořili jsme lehčí trend Simplified Luxury. Vynechali jsme výrazné barvy a výsledkem je velmi uhlazený styl, který vystihují minimalistické potisky a oblé tvary.


Modrá deka, sivá umelá koža a svetlý vankúšik

Jinými slovy jsme se snažili o kombinaci, která bude na pohled jednotná, harmonická, příjemná a vleje vám do duše pokoj. Pokud vás tento trend oslovuje, nezapomeňte se při výběru barev do své domácnosti vždy držet odstínů jedné až dvou chladnějších barev, například modré a šedé.

Tento o něco chladnější pánský styl zjemňuje použitý textil, vzory jsou pak inspirovány přírodními materiály, jako je například kámen.

Design nábytku se opírá o styl 50. let, tenké nohy a šedé odstíny.

Examples of items reflecting the Simplified Luxury trend
 

Urban Roots – návrat ke kořenům

Tento mega trend je s námi již delší dobu. V této podobě jste ho ale ještě neviděli. Vycházíme samozřejmě stále z přírody a pokojného stylu života. Trend Urban Roots si zakládá na organickém designu a jeho cílem je vrátit do domácnosti něco z našeho původního dědictví.

Decor in Urban Roots style

V souladě s filozofií tohoto trendu jsou výrobky níže, které jsou vyrobené z přírodních materiálů, jako je mořská tráva, dřevo, perforovaný kov, bavlna a barvená příze. Pro tento trend jsou charakteristické odstíny zlaté a zelené.

Examples of items reflecting the Urban Roots trend

 

Hygge – přidejte ženský prvek

Trend Hygge jsme uchopili velmi žensky a inspirovali jsme se při tom stylem Boho. Naším cílem je přinést do domácnosti kouzelná místa a příjemnou atmosféru, kde se zachumláte do teplé deky a budete se těšit z něžných barev a jemných geometrických vzorů. Trend Hygge dodá dekorování vaší domácnosti sladkou tečku na konec.

Decor in Hygge style

Textil je zdobený malými střapci a drobným květinovým potiskem. Při výběru barev jsme se opět vyhnuli sytým barvám a drželi jsme se již zmíněné harmonie a klidu, které chceme tento rok přinést do našich domovů. Mezi jemné ženské barvy, které jsme zařadili, patří například broskvová či písková.
Examples of items reflecting the Hygge trend
 

Vyberte si svůj oblíbený styl

Máte rádi teplou škálu barev a jemné detaily? Fascinuje vás spíše ledově modrá a chladný minimalismus? Nebo jste nadšeným zastáncem přírodního dekoru? U nás si příjdete na svoje.