Vážení zákazníci, aktuálně evidujeme technické problémy na našich webových stránkách. Na opravě intenzivně pracujeme.

Nové lampy v sortimentu JYSKu

Novinka: Elegantní lampy pro každou příležitost

Datum:

Kategorie: Dekorace, Inspirace

Klíčová slova: novinky

S chladnějšími a kratšími dny se stále více uchylujeme do tepla našeho domova. Není nad to zajít na kávu s přáteli či se pohodlně usadit v křesle s dobrou knížkou. Se správným osvětlením útulnou atmosféru ještě více zdůrazníte.


Abychom uspokojili přání a vkus každého, rozšířili jsme sortiment lamp. Ať už tedy hledáte lampu stojací, nástěnnou, stropní či stolní, u nás určitě najdete takovou, po které toužíte.

Trendy lampa JENSPETER je například dostupná v modré, bílé či šedé barvě. Díky speciálnímu děrovanému stínidlu vydává lampička jemné a lehké světlo.
 


A co takhle jednoduchá, ale rafinovaná nástěnná lampa AKSEL, která je jako stvořená pro tichý čas odpočinku strávený při četbě napínavé knížky? Nebo může posloužit skvěle jako lampička na nočním stolku.
 


Vzhled a design obou lamp vypráví příběh o jednoduchosti, klidu a atmosféře přemýšlení. A to je základ nového trendu, který nazýváme "THE THINKER". Celý tento trend je projevem lásky k jednoduchosti a harmonii, zakládá si na klasickém minimalismu skandinávského bydlení. Vytváří klidná místa a tichá zákoutí pro přemýšlení a život v přítomnosti. Dominuje modrá, šedá a černá barva, jejichž nadčasové a stylové odstíny vytváří uhlazený a elegantní vzhled. 

Ve stylu tohoto nového trendu se nese také naše nová stolní lampa HELGI. Soustředíc se na čisté a geometrické tvary, tento trend vybízí k reflexi skrze současný skandinávský postoj.
 


Trend THE THINKER je doprovázen dvěma dalšími velkými podzimními trendy: CREATIVE MIND a HUMAN NATURE. CREATIVE MIND hravě a neokázale kombinuje ženské vzory s etno detaily a vytváří tak přívětivé prostředí. HUMAN NATURE se zaměřuje na duševní pohodu a kontakt s okolním světem. Tento trend založený na moderním využití přírody kombinuje hnědou, zelenou a modrou barvu s průmyslovými materiály, jako je kov, sklo a dřevo, a rovněž s umělými rostlinami. Všimněte si, jak naše stolní lampa IVAN z kovu a papíru nenuceně zapadne do "organické" ale i více ženské atmosféry. 
 


Všechny lampy byly individuálně vybrány designéry JYSKu, kteří se soustředili specificky na malé detaily, které mají za následek, že se lampy navzájem doplňují. Jsou dostupné v prodejnách JYSK i na e-shopu.