VYUŽIJTE EXTRA SLEVU 10 % NA CELÝ NÁKUP. Platí pouze do 16. 1. 2021.


Objednejte online a vyzvedněte na prodejně. Využijte službu Klikni a vyzvedni.
Prodejny jsou otevřené pouze pro nákup potřeb do domácnosti a také fungují jako výdejní místa.
Zboží si nakoupíte nebo vyzvednete každý den mezi 10:00 a 18:00.

 

 

Více o možnostech nákupu a doručení.
Stylový podzimní interiér s kolekcí Nordic Mood

Stylový podzimní interiér s kolekcí Nordic Mood

Datum:

Kategorie: Inspirace, Vánoce

Klíčová slova: Nordic Mood

Nová kolekce JYSKu Nordic Mood nabízí elegantní nápadité dekorace, které fungují jak na podzim, tak během Vánoc. Během chladných podzimních dní vytváříme “hygge” útulnými světly – ať už svíčkami, nebo LED světýlky. Kombinujte stylovou vázu ROY se zrcadlem DARIUS ve tvaru oka a vytvořte jedinečný vzhled. Prostor bude ještě útulnější, pokud přidáte dekorační svícen ESGIR. Podzimní atmosféru můžete v pokoji naladit také kyticí živých nebo sušených květin.

 


Nová kolekce Nordic Mood zahrnuje řadu vánočních výrobků. Mezi nimi je například dekorační skřítek RUBIN s třpytivou velurovou vánoční čepicí. Stylová lucerna VILLADS vytvoří teplé zátiší a můžete ji využít jak uvnitř, tak venku.

Umělé stromky, které můžete využívat stále dokola v této kolekci najdete také. Ozdobte stromek PYSSEL vánočními ozdobami ve vašem obývacím pokoji, nebo ho umístěte ven, aby vítal vaše hosty u vchodu.


Výrobky ukazujeme v prodejnách společně tak, aby se mohli zákazníci inspirovat, jak vypadá kolekce jako celek a jak k sobě jednotlivé výrobky krásně a nenuceně ladí.

Všechny výrobky jsou k prodeji v našich prodejnách a online od 18. října. Kolekce bude na prodejnách vystavena nejpozději 31. října.

O kolekci Nordic Mood

Čtyřikrát do roka představujeme novou trendy kolekci pod názvem Nordic Mood. Kolekce je časově omezená.

site-badges