THE THINKER

THE THINKER

Datum:

Kategorie: Inspirace, Dekorace

Klíčová slova: novinky

Vítejte do klidného a pokojného trendu THE THINKER.


Trend THE THINKER je projevem lásky k jednoduchosti a harmonii, zakládá si na klasickém minimalismu skandinávského bydlení. Vytváří klidná místa a tichá zákoutí pro přemýšlení a život v přítomnosti.

Opřete se pohodlně v křesle POMOSE, vemte knížku do ruky nebo jen relaxujte.


Dominuje modrá, šedá a černá barva bez rušivých kontrastů, které by rozptylovaly mysl. Nadčasové a stylové detaily spojují starý a moderní design a vytvářejí tak hloubavou atmosféru.

Ozdobte svou zeď policí HEJLSMINDE a nebojte se nechat nějaká ta prázdná místa, vaše oči si tak odpočinou. Nebo rozsviťte tmavý kout lempou HELGI z bílého kovu.


Čisté linie a geometrické tvary vytvářejí vhodné místo na uvažování, kterému nechybí současný skandinávský přístup. Kombinace bílého kovu, čistého skla, keramiky a světlého dřeva vytvářejí uhlazený a elegantní vzhled.

Umístěte lavici AALBORG do chodby či obývacího pokoje. Bude sloužit nejen jako místo pro odpočinek, ale díky praktickým krabicím HAAGEN také jako chytře schovaný úložný prostor.


Nebojte se vytvořit atmosféru pohody a relaxu v ložnici tak příjemnou a pohodlnou, že byste nejradši v ložnici strávili celé dny. Zkombinujte například povlečení KATJA s postelovým rámem KONGSBERG: 


THE THINKER je jeden ze tří nových indoor trendů JYSKu. Náš tým pro Sortiment a Design pečlivě vybral jednotlivé kousky a každý z trendů je promyšlený do detailů. Nechte se inspirovat také dvěma dalšími trendy: CREATIVE MIND a HUMAN NATURE.