Lustr VILIUS je oblíbený výrobek zákazníků

Zařizujeme s oblíbenými kousky zákazníků

Datum:

Kategorie: Inspirace

Už téměř 40 let přináší JYSK kvalitní skandinávský nábytek do dánských domácností a od roku 2003 i do těch našich českých.

Komentáře a hodnocení jako „skvělý regál" (regál VANDBORG), „krásná tabulka" (světelný box TORLEIF) a „Pěkná skříň, výběru nelituji." (šatní skříň VEDDE), nám umožňují s hrdostí říci, že zákazníci naše výrobky hodnotí v průměru 4,3 hvězdiček z 5.

Dali jsme dohromady malý výběr nejprodávanějších a nejoblíbenějších výrobků. Seznamte se s nimi v dnešním článku.*

Dekorace a osvětlení

Doplňky mění dům na domov. Proto na kategorii doplňků, která je velice oblíbená, neustále pracujeme. Váza FOSS od vás dostala jednoznačně 5 z 5 hvězdiček. Jedna ze zákaznic napsala: „Všestranná váza. Koupila jsem jí jako dárek, ale nakonec jsem si jí nechala."


Jiná zákaznice ohodnotila nástěnné police GARD slovy: „Koupila jsem si čtyři a pověsila si je ke sporáku, mám na nich oleje a koření. Myslím, že to vypadá moc pěkně."

Svítící box TORLEIF je dalším kouskem, který si oblíbilo mnoho zákazníků. Za všechny jeden komentář: „Skvělá věc. Hlavní plus pro mě, že je na baterky, nikde žádné kabely."

Z doplňků jste si oblíbili také lustr VILIUS: „Lampa pěkně svítí. Nedráždí oči. Jednoduchá montáž. Líbí se nám tak, že jsme si koupili ještě jednu do další místnosti."


Přečtěte si více o kvalitě výrobků a poskytované záruce.

Úložné prostory a další nábytek

Skříň VEDDE patří k našim nejprodávanějším výrobkům, což není žádné překvapení: „Velmi pěkná, výběru nelituji. Je v ní dost místa pro dva. Moc se nám líbí!"

Lavice VANDSTED je typicky skandinávský kousek nábytku a je skvělá jako odkládací prostor i designový doplněk. Naši zákazníci jí využívají nejčastěji v chodbě, předsíni, ložnici i dalších místnostech: „Skutečně velmi pěkná lavice, krásná barva, pěkný potah. Dodali nám ji rychle."

Jsme velmi rádi, že mnozí zákazníci oceňují jednoduchou montáž nově zakoupeného výrobku z JYSKu. Líbí se jim také malé drobnosti, které děláme navíc, jako je tomu například v případě konferenčního stolku LEJRE: „Rychle složený! Líbí se mi, že má zaoblené rohy! Na nohách dokonce byly už filcové podložky.“

 

Nábytek do domácí pracovny

Svou domácí pracovnu si můžete celou vybavit JYSK výrobky. Psací stůl VANDBORG dostal od zákazníka takovéto hodnocení: „Skvělý stůl. Jednoduchá montáž a navíc je lehký, takže ho lze snadno přesouvat." Regál z té samé série jste popsali slovy: „Dokonalý, příjemný a velmi stabilní regál, mám jich dokonce několik."

Zkombinujte je s kancelářskou židlí ABILDHOLT a máte celou pracovnu vybavenou nejoblíbenějšími kousky: "Pěkná a pohodlná židle do pracovny. Dobrá opora pro záda. Pěkný šedý potah, díky kterému se židle hodí i do obývacího pokoje."


Více hodnocení a výrobků oblíbených u zákazníků nejdete zde.

*Při výběru jsme vycházeli ze zákaznických hodnocení a údajů o prodeji z období červen - říjen 2018. Hodnocení pochází od zákazníků ze všech zemí skupiny JYSK NORDIC: Belgie, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Chorvatsko, Česká republika, Dánsko, Finsko, Maďarsko, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Rumunsko, Řecko, Srbsko, Slovensko, Slovinsko, Švédsko, Ukrajina a Velká Británie.