Ubrusy, prostírání a stolní textil

Udělejte na hosty dojem a dejte si na stolování záležet. Jídelnu můžete oživit pěkným ubrusem, běhounem či prostíráním. Vše navíc můžete barevně sladit. Stolní dekorace slouží k dekorativnímu i praktickému účelu. Pokud máte jemný stůl, který byste chtěli ochránit před skvrnami a poškrábáním, je dobré pořídit ubrus nebo prostírání.

V nabídce máme také ubrousky, talíře, misky, hrnečky a skleničky. Třešničkou na dortu pak může být váza plná květů a svíčky. Každá večeře se takto stane neobyčejným útulným zážitkem.

Prostřete krásný stůl

Okouzlete své hosty krásně prostřeným stolem. Vyberte si nejprve barevnou škálu a slaďte prostírání a doplňky se zbytkem interiéru. Stůl bude vypadat uceleně a jednotlivé dekorace se budou pěkně doplňovat.

Pro extra efekt použijte látkové ubrousky, které dotáhnou atmosféru do dokonalosti. Stůl můžete také ozdobit dekoracemi z přírody. Čerstvá větvička borovice krásně provoní celý dům a kytice čerstvých květin rozzáří každé stolování. Na delší výzdobu můžete použít i sušené květiny či větvičky. Položte větvičku na každý talíř nebo je vložte do vázy. Bude vás to stát jen jednu procházku přírodou a efekt je neocenitelný.