Stylové a funkční doplňky do kuchyně

Pro dovybavení vaší kuchyně a jídelny nabízíme širokou škálu funkčních a stylových produktů. Pořídíte u nás veškeré doplňky do kuchyně od prkének na krájení přes držák na utěrky až po láhve na pití a krabici na čaj. Kromě doplňků můžete vybírat z dalších potřeb do kuchyně, jako jsou talíře, příbory, sklenice, hrnečky, džbány a další. 

Mimo drobnější doplňky do kuchyně v naší nabídce najdete široký výběr jídelního nábytku, jako jsou stoly, židle nebo kompletní sestavy, a komody a příborníky. Důležitou součástí každého stolování je také samotná příprava stolu a prostírání. Zvolte stylový ubrus a praktické omyvatelné prostírání, které váš nábytek ochrání a doplní váš interiér. Váš prostor bude nejen skvěle vypadat, ale díky praktičnosti a využitelnosti bude také plně funkční. 

10 výrobky/výrobků
  10 výrobky/výrobků

  Vybavte si kuchyň podle svých představ

  Najdete u nás širokou škálu praktických a stylových doplňků do vaší kuchyně. Mezi ně patří: 

  • láhve na vodu a termoláhve
  • prkénka na krájení 
  • dózy na cibule a krabice na čaj

  Pokud rádi stolujete stylově, vybírejte talíře, příbory a sklenice, které pozvednou posezení u jídelního stolu na vyšší úroveň. V naší nabídce najdete jak nádobí a doplňky ve stejném stylu, které se k sobě perfektně hodí, tak jednotlivé kousky, které si můžete nakombinovat podle libosti. Doplňte jídelní stůl vhodným ubrusem a prostíráním a zpříjemněte si každé jídlo dekoracemi, jako jsou svícny nebo květiny v elegantní váze