Olivově zelená jídelní židle, béžová jídelní židle a broskvová/korálová jídelní židle

Barevné jídelní židle do moderního domova

Srdce každého domova tvoří prostor, kde společně trávíme většinu času – a klíčovým místem je proto jídelna nebo jídelní kout. Ať už zde rychle snídáme, vychutnáváme si večeři po náročném dni, nebo pořádáme večírek pro přátele či blízké, představuje jídelna zásadní prostor, ve kterém zažíváme nejvzácnější okamžiky života. A protože má jídelna sloužit primárně vám a vaší rodině, je o to důležitější, abyste se v ní cítili příjemně a vybavili si ji přesně podle vašich představ.

Jídelní kout snadno osvěžíte trochou barev, které můžete vnést pomocí našich pestrých univerzálních jídelních židlí. Jídelní židle by měla být pohodlná a nápaditá, protože hraje zásadní roli pro utváření příjemné atmosféry v samém srdci vašeho domova. 

Podtrhněte svou osobnost barevnými židlemi 

Pestré jídelní židle s úsporným vzhledem, který jim vysloužil přezdívku „skořepinová židle”, vnesou do vašeho domova minimalistickou eleganci i hravost barev. Díky jejich měkkým křivkám a ergonomickému designu se jídelní kout ve vašem domově promění v maximálně komfortní místo a pomocí jejich příjemných, ale nápadných barev podtrhnete svoji osobnost. Ať už preferujete tlumené pastelové tóny, nebo mírné zemité odstíny, z široké škály našich židlí si můžete vybrat přesně ty, které dokonale vyjádří váš styl a vnesou do vašeho domova kus vás samých. 

Jídelní židle BISTRUP v broskvové barvě

Světle oranžová, pudrová, nebo broskvová – všechna tato slova označují stejný příjemný odstín oranžové. Nezáleží ale na tom, jak přesně tuto barvu popíšete, jídelní židle BISTRUP v broskvové barvě dodají vaší jídelně kapku hravosti a závan entuziasmu. 

Coral dining chairs around round dining table in living room
Jídelní židle BISTRUP broskvová
800 Kč/ks
1799 Kč /ks
Sleva 56%
Pouze online
Soft peach dining chairs around dining table in kitchen
Jídelní židle BISTRUP broskvová
800 Kč/ks
1799 Kč /ks
Sleva 56%
Pouze online

Tmavě modré skořepinové židle s měkkými, přirozenými křivkami  

Jídelní židle BISTRUP v tmavě modré a jídelní židle EJSTRUP v modré barvě jsou živoucím důkazem toho, že tmavší odstíny modré se dokonale hodí do celé řady domovů. Oba odstíny těchto skořepinových židlí vnesou do domova tóny energické modré, která pasuje ke klidným a projasněným interiérům. Židle se ale budou vyjímat také v těch domovech, které z užití barev nedělají výjimku, nýbrž pravidlo. 

Dark blue dining chair in velvet and black marble dining table
Jídelní židle BISTRUP samet tmavě modrá/černá
950 Kč/ks
1899 Kč /ks
Sleva 50%
Pouze online
Cobalt blue dining chair and round dining table in white
Jídelní židle EJSTRUP modrý potah
1000 Kč/ks
1399 Kč /ks
Sleva 29%
Pouze online

Zemité tóny olivově zelené

Co se barev týče, někdo má raději pestré a živé odstíny a někdo zase dává přednost umírněnějším tlumeným tónům. Olivově zelená je už dlouho vnímaná jako zralý a elegantní odstín tmavě zelené. Takové barvy snadno a decentně oživí váš domov, aniž byste museli slevovat ze svého vkusu a například se vzdávat oblíbených tónů bílé, černé nebo šedé. 

Olive dining chairs and wooden dining table in dining room
Jídelní židle BISTRUP olivová/dub
800 Kč/ks
1799 Kč /ks
Sleva 56%
Olive green dining chairs and dining table in living room
Jídelní židle BISTRUP olivová/dub
800 Kč/ks
1799 Kč /ks
Sleva 56%

Působivé odstíny béžové a pískové

Odstíny béžové snad nikdy nevyjdou z módy – a z dobrého důvodu. Jídelní židle ve světle béžových nebo pískových tónech jsou stálicí mnoha interiérů, protože se hodí k řadě různých stylů a domovy vhodně doplňují, aniž by poutaly příliš pozornosti. Pokud hledáte jídelní židle, které do vašeho domova dokonale zapadnou, třeba si vyberete právě židle BISTRUP nebo EJSTRUP v béžové či pískové variantě.

Dark beige dining chairs and wooden dining table
Jídelní židle BISTRUP písková/dub
900 Kč/ks
1799 Kč /ks
Sleva 50%
Light beige dining chairs and round dining table in white
Jídelní židle EJSTRUP béžový potah
1000 Kč/ks
1399 Kč /ks
Sleva 29%

Pokud se rozhodnete pro barevné jídelní židle, můžete vybírat ze škály odstínů židlí BISTRUP a EJSTRUP, které projasní vaši jídelnu a hravě oživí váš domov. Další volbou mohou být židle JONSTRUP, které se také vyrábějí v mnoha barevných provedeních. 

Objevit více

Dodejte svému jídelnímu stolu hřejivý nádech

Dodejte svému jídelnímu stolu hřejivý nádech

Nápady na vánoční dekorace na stůl

Nápady na vánoční dekorace na stůl

Jak si zařídit garsonku

Jak si zařídit garsonku

V záři reflektorů: série KALBY

V záři reflektorů: série KALBY