Nádobí, jako jsou talíře, hrnek, sklenice na mléko, sada příborů, látkové ubrousky a ubrus na jídelní stůl.

Dodejte svému jídelnímu stolu hřejivý nádech

Naše nová kolekce Nordic Mood představuje nádobí, které dodá vašemu jídelnímu stolu pocit útulna a komfortu. Kolekce oslavuje řemeslnost, přírodní materiály a dynamické tvary.

Kousky z této kolekce působí  díky přírodním materiálům v kombinaci s teplými barvami příjemně pro oko. Společně jsou dokonalou volbou pro každou příležitost, od každodenních jídel až po slavnostní setkání.

Hrnek a konvice na mléko OLLE jsou inspirovány barvami a strukturami z přírody. Keramický hrnek a džbánek nebo nádoba na mléko mají krásný hladký povrch, který přechází do rustikálního podstavce. Jsou ideální volbou pro vychutnání ranní kávy a zároveň vytvoří u snídaňového stolu útulnou atmosféru.

Set doplňuje ubrus KASTANIE a látkové ubrousky z bavlny a lnu. Přírodní barva a surové linie dodávají celému setu rustikální, řemeslný dojem a tvoří tak příjemné prostírání pro každou příležitost. 

Nádobí: Na jídelním stole jsou bílé talíře, bílé dezertní talíře, hrnek, konvička na mléko, látkové ubrousky s kroužky na ubrousky a salátová mísa.
Talíře, velká mísa, sada příborů a umělá rostlina na vozíku v kuchyni

Všechny výrobky z nové kolekce Nordic Mood budou k dostání ve všech prodejnách JYSK a v našem internetovém obchodě JYSK.cz od 23. ledna 2024. 

Objevit více

Nápady na vánoční dekorace na stůl

Barevné jídelní židle do moderního domova

Jak si zařídit garsonku

V záři reflektorů: série KALBY