Nádobí, jako jsou talíře, hrnek, sklenice na mléko, sada příborů, látkové ubrousky a ubrus na jídelní stůl.

Dodejte svému jídelnímu stolu hřejivý nádech

Naše nová kolekce Nordic Mood představuje nádobí, které dodá vašemu jídelnímu stolu pocit útulna a komfortu. Kolekce oslavuje řemeslnost, přírodní materiály a dynamické tvary.

Kousky z této kolekce působí  díky přírodním materiálům v kombinaci s teplými barvami příjemně pro oko. Společně jsou dokonalou volbou pro každou příležitost, od každodenních jídel až po slavnostní setkání.

Hrnek a konvice na mléko OLLE jsou inspirovány barvami a strukturami z přírody. Keramický hrnek a džbánek nebo nádoba na mléko mají krásný hladký povrch, který přechází do rustikálního podstavce. Jsou ideální volbou pro vychutnání ranní kávy a zároveň vytvoří u snídaňového stolu útulnou atmosféru.

Set doplňuje ubrus KASTANIE a látkové ubrousky z bavlny a lnu. Přírodní barva a surové linie dodávají celému setu rustikální, řemeslný dojem a tvoří tak příjemné prostírání pro každou příležitost. 

Nádobí: Na jídelním stole jsou bílé talíře, bílé dezertní talíře, hrnek, konvička na mléko, látkové ubrousky s kroužky na ubrousky a salátová mísa.
Talíře, velká mísa, sada příborů a umělá rostlina na vozíku v kuchyni

Všechny výrobky z nové kolekce Nordic Mood budou k dostání ve všech prodejnách JYSK a v našem internetovém obchodě JYSK.cz od 23. ledna 2024. 

Objevit více

Nápady na vánoční dekorace na stůl

Nápady na vánoční dekorace na stůl

Barevné jídelní židle do moderního domova

Barevné jídelní židle do moderního domova

Jak si zařídit garsonku

Jak si zařídit garsonku

V záři reflektorů: série KALBY

V záři reflektorů: série KALBY