DOPRAVA ZA POLOVINU KE KAŽDÉMU ONLINE NÁKUPU. PLATÍ POUZE 28. 9.


Ve čtvrtek 28. 9. jsou všechny prodejny zavřené.

 

 

Povlečení, plédy a dekorace

Jaký dárek přinést na kolaudaci

Koupě nového domu nebo přestěhování do nového bytu – to jsou velké události, o které se s vámi vaše rodina či přátelé chtějí podělit. Jakmile dostanete pozvánku na kolaudaci, je načase vymyslet dárek. A čím udělat nově zabydlenému radost? Odpověď naleznete na následujících řádcích, kde vám představíme 5 tipů na dárky ke kolaudaci domu, kterými zaručeně nic nezkazíte.

Povlečení

Krásné nové povlečení je mezi dárky stálicí a vždy hitem. Měkké ”čerstvé” povlečení dokáže s ložnicí divy. Ložní prádlo nabízíme v mnoha cenových relacích a kvalitách. Pokud jde o výběr designu, možnosti jsou nekonečné. Můžete zvolit stále populární pruhy, grafické vzory, jemné puntíky, rozkvetlou zahradu i minimalistické jednobarevné povlečení.

Ručníky

Nové ručníky jsou skvělým dárkem nejen po praktické stránce. Poslouží i jako dekorace koupelny. Při výběru ručníků si můžete vybrat z obrovského množství barev a z mnoha velikostí. Ručníky ”pro hosty” jsou pro tuto příležitost vtipným a nápaditým dárkem.

Svícny a vázy

Malé dekorace zútulní domov a přitom zaberou málo místa. Váza s čerstvými květinami potěší každou ženu. V oblasti váz i svícnů je opravdu z čeho vybírat. Pokud si nejste jisti stylem, v jakém daný předmět pořídit, volte neutrální barvy a materiály, které zapadnou do každého domova.

Plédy a dekorační polštáře

Měkký pléd v oblíbené barvě nikdy nevyjde z módy a je skvělým dárkem, který lze použít v každé domácnosti. Během chladných večerů přijde takový pléd vhod. Ale nejenom během nich. Odpolední siesta si žádá pléd vždy. Když k plédu darujete polštářky ve stejné barvě, bude dárek dokonalý.

Objevit více

Oblíbené lampy naší nákupčí

6 snadných nápadů, jak zařídit malý byt

Jak si zařídit garsonku

Rozzařte svůj domov jasnými letními barvami