Doplňky do domácnosti v různých barvách

Nová kolekce NORDIC MOOD přináší harmonii a klid

V chaotickém světě je náš domov místem, kde se můžeme radovat z harmonie a rovnováhy. Tlumené barvy nové kolekce NORDIC MOOD propůjčí vašemu interiéru rovnováhu a inspirují k odpočinku.

Kolekce se skvěle hodí k aktuálnímu trendu přírodních a řemeslných doplňků. Například kameninová miska JO s řemeslným vzhledem a dřevěný podnos GERNER jsou skvělým případem kontrastu přírodního s delikátnějším v podobě skleněných hrnků ANDERS.


V nové kolekci jsme se také zameřili na udržitelnost. Úložné boxy BJORK jsou vyrobené z recyklovaného papíru a jsou dostupné ve dvou velikostech. Představujeme také nové plátěné nákupní tašky NILS vyrobené z polyesteru a recyklované bavlny. Najdete je v antracitově šedé, zelené a červené barvě.

Košík s plédem, váza s umělou květinou a nákupní taška
Skvělá nabídka
Umělá květina GREGERT V70 cm béžová
45 Kč/ks
89 Kč /ks
Sleva 49%
Pléd STORFRYTLE 130x170 žlutá/bílá
165 Kč/ks
449 Kč /ks
Sleva 63%
Do vyprodání zásob
Pouze na prodejně


Do tašky NILS se toho vejde hodně a můžete jí využít k různým účelům. Logo, které na ní najdete je nové logo JYSKu pro udržitelnost - LOVE PLANET - EVERYDAY ESSENTIALS.

Součástí kolekce je také koberec KEJSERKRONE, který je vyrobený z recyklované kůže. Snadno s ním zútulníte chodbu či kuchyň. 

 

Objevit více

Oblíbené lampy naší nákupčí

6 snadných nápadů, jak zařídit malý byt

Jak si zařídit garsonku

Rozzařte svůj domov jasnými letními barvami