Dekorační polštáře, pléd, lucerna a další dekorace

Nová kolekce Nordic Mood ve znamení rustikální romantiky

Romantický a rustikální nádech hraje hlavní roli v nové kolekci Nordic Mood, která vítá léto novými produkty inspirovanými přírodou.

Letní západ slunce s teplými paprsky a měnícími se barvami naplňuje nejednu romantickou představu. Nová kolekce je vyjádřením spojení s přírodou, které připomíná hřejivé objetí zapadajícího slunce. 

Cushions, throw, lantern, and home décor in rustic and romantic design


Nová kolekce se bude dobře vyjímat například v zimní zahradě nebo na zasklené terase. Romantické zátiší vytvoříte pomocí jednoduché vázy ROY spolu s barevnými papírovými květy PER, které jsou novinkou mezi dekoracemi. 

Scented candle and small bowl on wooden tray


„Papírové květiny jsou momentálně velkým hitem. Naše novinka PER je detailně propracovaná papírová květina a je v nabídce v oranžové, fialové a růžové barvě. Barvy vyniknou samostatně nebo i v podobě velké kombinované kytice. Kovový stonek se snadno ohýbá a dobře drží tvar,“ říká Tina Nymann z nákupního oddělení v JYSKu.

Paper flower bouquet styled in wooden basket


Tmavé barevné odstíny má i nový dekorační polštář BANKSIA, který se bude v kombinaci s jednoduchým polštářem GULDBLOMME dobře vyjímat na zasklené terase. 

Decorative cushions on wood bench and basket with throw


Dodejte své pohovce, křeslu nebo lavici nový život pomocí barevného polštáře BANKSIA.

Nádech podzimu

Nová kolekce Nordic Mood je inspirovaná vnesením pocitu přírody do výzdoby domova.

„Chtěli jsme vytvořit kolekci, která by navodila pocit propojení s přírodou, až se venku ochladí a my budeme trávit více času doma. K vytvoření této atmosféry je vhodný nový květináč TERJE z přírodních materiálů, který se skvěle hodí k vysoké umělé rostlině TRISTAN, dodává Tina Nymann.

Wood lantern and wicker plant pot with artificial green plant


Lucernu GUNNAR z tmavého dřeva lze použít jak venku za teplých letních večerů, tak k navození atmosféry rustikální romantiky v obývacím pokoji.

Glass vase, green bowl and scented candle on wooden tray


Zkombinováním misky KNUT z mořské trávy a dřevěného podnosu GERNER jednoduše nazdobíte například konferenční stolek. Přidáním vonné svíčky JENS si doma během podzimních dní vytvoříte útulnou a romantickou atmosféru.

Nová kolekce bude dostupná na prodejnách JYSK a online na eshopu od 12. července.

 

Objevit více

Jak oslavit Valentýn v pohodlí domova

Nové dekorace, které doporučuje nákupčí v JYSKu

Přivítejte jaro s jemnými zeleno-modrými odstíny

Barva roku

Najít nejbližší prodejnu JYSK

Nechte si poradit od našeho personálu a objevte širokou nabídku na prodejně JYSK.