Kameninová váza na podstavci, bílá mísa, umělá rostlina v proutěném květináči a polštáře na lavičce.

Přineste jaro do svého domova s novou kolekcí Nordic Mood

Jaro je tady a nabízí vám úžasnou příležitost osvěžit svůj domov. Jarní novinky z nové kolekce JYSKu Nordic Mood kladou důraz na útulné teplé odstíny a přírodní materiály okořeněné svěžími barvami.

Jarní zelené tóny 

Zelené rostliny jsou krásným jarním dekorativním prvkem, který oživí každou místnost ve vašem domě. Pokud se nemůžete dočkat, až z malých klíčků vyrostou velké květiny, mohou vám posloužit i umělé rostliny.

Zelené umělé rostliny ASGAR a OLIVER působí přirozeně a díky dekorativnímu a funkčnímu závěsnému koši INGVER je můžete zavěsit vysoko a maximálně využít jejich organický vzhled.

Kromě stylového zavěšení rostlin lze INGVER použít také k uložení klíčů, světel na kolo a dalších nezbytností.

Umělá rostlina CELIUS přinese zeleň i do vašeho domova. V kombinaci s květináčem SIVERT tvoří harmonický přírodní dekorativní prvek. 

Polštáře přinesou do vašeho domova trochu více útulna a pohodlí. Dekorační polštáře NATTLILJA a BELLIS mají jemné odstíny zdobené pruhy v různých barvách a dodají vašemu domovu teplo a duši. Díky dekoračním polštářům bude každá pohovka či křeslo ještě pohodlnější. 

Harmonické kontrasty

Oživte svůj domov prošívaným plédem SOMMEREIK, ze kterého vyzařuje pohodlí a měkkost. Za chladných jarních večerů poskytne trochu tepla navíc. Když prošívanou deku nepoužíváte, můžete ji uložit do koše MICHAEL, který svou přírodní hnědou barvou vytváří krásný kontrast ke svěží modré barvě deky SOMMEREIK.

Koš MICHAEL je vyroben z rákosu a má rukojeti, které spojují praktičnost a estetiku v jednom. Díky svému tvaru je koš MICHAEL ideální pro ukládání každodenních předmětů, jako jsou časopisy, pletení nebo deky - a zároveň se koš skvěle hodí i na piknik nebo výlet na pláž.

Krásné dekorativní detaily

Drobné dekorativní prvky, jako jsou vázy, misky a držáky na čajové svíčky, dodají vašemu domovu jarní atmosféru. Tento efekt je obzvláště patrný, pokud tyto předměty působí jemně, jako například váza CARLO, mísa HILMIR a držák na čajovou svíčku ALLAN. 

Co je Nordic Mood

Čtyřikrát ročně náš zkušený nákupní tým vybírá kousky do módní kolekce s názvem Nordic Mood.

Výrobky jsou nyní v prodeji ve všech prodejnách JYSK a na stránkách JYSK.cz. 

Objevit více

Skandinávské dekorace pro příjemnou a elegantní atmosféru

Skandinávské dekorace pro příjemnou a elegantní atmosféru

Vyberte si správnou lavici

Vyberte si správnou lavici

Zaostřeno na: Série úložného nábytku MARKSKEL

Zaostřeno na: Série úložného nábytku MARKSKEL

Vánoční skřítci přichází

Vánoční skřítci přichází