Připravte se na jaro s kolekcí Nordic Mood

Připravte se na jaro s kolekcí Nordic Mood

V nové kolekci NORDIC MOOD se orientujeme na jarní dny plné sluníčka, které nás čekají. Venku je sice ještě chladno a teplo k nám zavítá až za několik týdnů, ale i tak můžete jaro přivítat ve vašem obývacím pokoji už dnes. 

Proutěná polička s barevnými květináči


"Nová kolekce je útulná a vítá jaro pomocí teplých barev, plédů a dekoračních polštářků v květinovém vzoru a funkčních úložných boxů, které jsou ale zároveň dekorativní," říká Tina Nymann, nákupčí pro domácí dekorace v JYSKu.

vneste jaro do interiéru

Umělé květiny KALLE jsou dostupné ve třech barvách, které se rýmují s brzkým jarem a skvěle se hodí ke květináči TIM. Pléd a polštářek FLORA jsou pak samotným ztělesněním jara. Květovaný vzor je dostupný také na povlečení EMILY se zeleným lemováním. Přečtěte si více o novinkách v sortimentu povlečení.

Květované plédy a dekorační polštář a umělá květina


Teplé a harmonické barvy, které vidíte na skleněných miskách JONAS, charakterizují kolekci. Misky jsou dostupné ve třech barvách: hnědá, šedá a růžová a ve dvou různých velikostech. Jejich povrch pak odráží světlo v pěkném vzoru, bavit vás tedy budou i na poličce.

Barevné skleněné misky


Stejně jako misky JONAS se i skládací boxy MILAS nesou v nenápadném retro stylu. K mání jsou v khaki, korálové a šedé barvě.

Skládací úložné boxy a umělé květiny


"Tyto úložné boxy jsou funkční, ale můžete je zapojit i do dekorování, třeba spolu s umělými květinami KALLE. Světlé pastelové barvy mi připomínají dlouho očekávané jaro," dodává Tina Nymann.

O kolekci Nordic Mood

Čtyřikrát do roka představujeme novou trendy kolekci pod názvem Nordic Mood. Kolekce je časově omezená.

 

Objevit více

Nové dekorace, které doporučuje nákupčí v JYSKu

Přivítejte jaro s jemnými zeleno-modrými odstíny

Barva roku

V záři reflektorů: série EGELEV

Najít nejbližší prodejnu JYSK

Nechte si poradit od našeho personálu a objevte širokou nabídku na prodejně JYSK.