Zahradní sestava se závěsným křeslem na terase

Venkovní oáza klidu v urbanistickém stylu

V pozadí jemná relaxační hudba, rušnou silnici slyšíte jen z dálky. Pozvěte přátele a rodinu k příjemnému posezení u zahradního stolu či na lounge nábytku. I ve městě si můžete užívat skvělé atmosféry a času s nejbližšími. Vytvořte si vlastní oázu klidu u vás na terase či balkóně.

Pečlivě vyberte barevnou paletu

Four stacking chairs around a round garden table on a patio
Stůl RANGSTRUP Ø110 přírodní/černá
3500 Kč/ks
7499 Kč /ks
Sleva 53%
Do vyprodání zásob
Pouze na prodejně


Nepsané pravidlo říká, že pro městský vibe je dobré zkombinovat dřevo, kov a beton. Stohovací židle HAJSTRUP vyrobené z oceli a umělého ratanu společně s kulatým zahradním stolem RANGSTRUP vykouzlí urbanistický, ale zároveň útulný  vzhled.

Glass vase and lanterns on a round garden table


Je také důležité využívat pouze pár barev. Pomocí květin ve vázách a svíčkách ve svícnech bude vaše terasa či balkón stále dynamickým místem.
 

Garden lounge set with comfy cushions on a patio with rugs and planters


Pokud máte dostatek místa, vytvořte jídelní zónu a relaxační zónu a oddělte je květináči. Usaďte se pohodlně na zahradní sestavě ODDESUND s hliníkovou konstrukcí a područkami z tvrdého dřeva s certifikátem FSC® N001715.

Patio with a hanging chair and dining set in the background

 
Od větru a zvědavých pohledů vás ochrání stromky či vysoké rostliny zasazené v květináčích. Nebo si užijte trošku soukromí v našem novém závěsném křesle GJERN. Díky vajíčkovému tvaru si můžete číst časopis nebo oblíbenou detektivu, aniž by vás někdo rušil. Pohodlné polstry a polštářek zajistí, že budete sedět a houpat se pohodlně.

vytvořte zahradu s nádychem města

Tajemstvím oázy klidu uprostřed města je surový, ale zároveň elegantní a nenucený styl. Použijte tipy, díky kterým vytvoříte urbanistickou atmosféru na svém balkoně či terase:

  • Kombinujte dřevo, kov a beton
  • Použijte pouze pár barev
  • Vysoké rostliny či stromky v květináčích vás ochrání od větru a zvědavých pohledů
  • Oddělte jídelní od relaxační zóny pomocí květináčů
  • Nezapomeňte na osvětlení - světelné řetězy, lampy na baterie a svíčky v lucernách promění všední večer v magickou vzpomínku

Objevit více

Jak zútulnit balkón

Jak vybrat zahradní židle

Zahradní pohovka do každého počasí

Jak si vybrat správnou zahradní sedací soupravu