Zahradní sestava se závěsným křeslem na terase

Venkovní oáza klidu v urbanistickém stylu

V pozadí jemná relaxační hudba, rušnou silnici slyšíte jen z dálky. Pozvěte přátele a rodinu k příjemnému posezení u zahradního stolu či na lounge nábytku. I ve městě si můžete užívat skvělé atmosféry a času s nejbližšími. Vytvořte si vlastní oázu klidu u vás na terase či balkóně.

Pečlivě vyberte barevnou paletu

Four stacking chairs around a round garden table on a patio


Nepsané pravidlo říká, že pro městský vibe je dobré zkombinovat dřevo, kov a beton. Stohovací židle HAJSTRUP vyrobené z oceli a umělého ratanu společně s kulatým zahradním stolem RANGSTRUP vykouzlí urbanistický, ale zároveň útulný  vzhled.

Glass vase and lanterns on a round garden table


Je také důležité využívat pouze pár barev. Pomocí květin ve vázách a svíčkách ve svícnech bude vaše terasa či balkón stále dynamickým místem.
 

Garden lounge set with comfy cushions on a patio with rugs and planters


Pokud máte dostatek místa, vytvořte jídelní zónu a relaxační zónu a oddělte je květináči. Usaďte se pohodlně na zahradní sestavě ODDESUND s hliníkovou konstrukcí a područkami z tvrdého dřeva s certifikátem FSC® N001715.

Patio with a hanging chair and dining set in the background

 
Od větru a zvědavých pohledů vás ochrání stromky či vysoké rostliny zasazené v květináčích. Nebo si užijte trošku soukromí v našem novém závěsném křesle GJERN. Díky vajíčkovému tvaru si můžete číst časopis nebo oblíbenou detektivu, aniž by vás někdo rušil. Pohodlné polstry a polštářek zajistí, že budete sedět a houpat se pohodlně.

vytvořte zahradu s nádychem města

Tajemstvím oázy klidu uprostřed města je surový, ale zároveň elegantní a nenucený styl. Použijte tipy, díky kterým vytvoříte urbanistickou atmosféru na svém balkoně či terase:

  • Kombinujte dřevo, kov a beton
  • Použijte pouze pár barev
  • Vysoké rostliny či stromky v květináčích vás ochrání od větru a zvědavých pohledů
  • Oddělte jídelní od relaxační zóny pomocí květináčů
  • Nezapomeňte na osvětlení - světelné řetězy, lampy na baterie a svíčky v lucernách promění všední večer v magickou vzpomínku

 

Objevit více

Jak si vybrat zahradní květináč

Jak si vybrat správnou zahradní sedací soupravu

Výhody kulatých zahradních stolů

Jak si zařídit balkón nebo malou terasu

Najít nejbližší prodejnu JYSK

Nechte si poradit od našeho personálu a objevte širokou nabídku na prodejně JYSK.