Zahradní lounge nábytek pro extra pohodlí

I na terase či balkóně se můžete cítit pohodlně jako v obývacím pokoji. Pohodlně se usaďte a užívejte si sluneční dnů. Pořiďte si polohovatelné zahradní křeslo, zahradní pohovku, zahradní válendu, závěsné křeslo nebo praktické zahradní stolky.

Zahradní nábytek u nás najdete v různých materiálech: umělý ratan, dřevo, hliník, ocel či artwood. Nezapomeňte, že každý materiál vyžaduje jinou údržbu.

Stylové zahradní posezení nezapomeňte doplnit o květináče, lucerny, houpací síť či slunečníky.

  Menší nábytek - Zahradní Křeslo

  Menší nábytek - Zahradní Pohovka

  Lenoška DALL šedá
  2250 Kč/ks
  4499 Kč /ks
  Sleva 50%
  Pouze online
  Lenoška DALL přírodní
  2250 Kč/ks
  4499 Kč /ks
  Sleva 50%
  Pouze online
  Středový díl DALL šedá
  2750 Kč/ks
  5499 Kč /ks
  Sleva 50%
  Pouze online
  Rohový/koncový díl DALL přírodní
  3250 Kč/ks
  6499 Kč /ks
  Sleva 50%
  Pouze online
  Válenda OKSVANG šedá
  12999 Kč/ks
  Pouze online
  Pohovka FINNSNES 4 os. černá
  15000 Kč/ks
  18999 Kč /ks
  Sleva 21%
  Pouze online

  Menší nábytek - Zahradní stolky

  Jak vybrat zahradní nábytek?

  Nové zahradní posezení může být velkou investicí. Je tedy důležité nákup náležitě promyslet a pořídit si nábytek, který bude pohodlně zapadat do vaší zahrady.

  VELIKOST ZAHRADNÍHO PROSTORU

  Jak velký je váš prostor na posezení? Máte velkou terasu, či malý balkón? Před nákupem zahradního nábytku s dostatkem místa pro vaši rodinu, přátele a sousedy od vedle, myslete na vaše každodenní potřeby. Nezapomeňte také na větší návštěvy, pro které například pořiďte stohovací židle, které snadno uložíte, když je zrovna nepotřebujete. 

  Je rovněž dobré ponechat nějaký prostor na doplňky jako jsou lampykvětináče a další. Okolo zahradního nábytku by mělo být také dostatek prostoru k pohodlnému přístupu ke všem koutům zahrady. Nemusíte tedy za každou cenu kupovat ten největší zahradní set.

  KDY BUDETE ZAHRADNÍ SET VYUŽÍVAT?

  Budete na zahradě či balkóně stolovat, nebo pouze relaxovat s knihou v ruce? Pokud plánujete letní večeře s přáteli, je potřeba si pořídit klasický zahradní stůl s židlemi nebo balkónový bistro set. Těšíte se spíše na relaxaci a odpočinek? Kupte si zahradní sedací soupravu nebo zahradní lehátko, na kterém můžete odpočívat a nasávat sluníčko.

  Materiál a údržba

  Dále je dobré zamyslet se nad tím, jaké materiály máte rádi. Každý materiál navíc vyžaduje jinou údržbu. Artwood, ratan či hliník jsou, co se udržby týče, nejméně nároční. Nábytek z těchto materiálů také dobře odolává venkovním podmínkám a počasí, můžete ho tedy nechat venku po celý rok. Je jednoduchý na čištění - postačí vám mýdlo a voda. Ratan a hliník jsou také lehké materiály, které se snadno přenáší.

  Plastový nábytek je levnou, ale stále pohodlnou variantou. I ten snadno vyčistíte pomocí mýdla a vody. Nejvíce péče bude vyžadovat dřevěný nábytek, který je bytelný, ale jeho životnost je potřeba prodlužovat pomocí olejování.