Prostřený jídelní stůl na Vánoce s vánočním stromečkem a skřítky

Vyzdobte si domov do tradičních vánočních barev

Datum:

Kategorie: Vánoce

Se světlem, nostalgickou hudbou a mnohými rodinnými tradicemi jsou Vánoce jedním z nejkouzelnějších období roku. Jen co se začneme blížit k prosinci, Vánoce jsou všude - doma, na ulici, v práci a ve všech obchodech. Pokud patříte k těm, kteří milují Vánoce, pravděpodobně se už nemůžete dočkat zdobení.

Dining table decorated for Christmas and Christmas tree with presents

Klasická červená s malou zmĚnou

Ve vánoční kolekci na rok 2021 jsme kladli důraz na útulnou a skandinávskou atmosféru, která je stylově klasická i moderní, s červenou barvou jako základní barvou. Obzvlášť nás potěšily misky a hrnky HORNBLENDE s roztomilým vánočním motivem.

Bowls, mugs and plates with a Christmas print and home baked sweets


Jsou ideální na útulné chvíle s rodinou a přáteli, kdy se setkáváte při šálku horké čokolády nebo při vánočním pečení.

Útulná atmosféra s tradičními vánočními ozdobami

V JYSKu milujeme skřítky, kteří se perfektně hodí do klasického, červeného vánočního dekoru. Skřítci FORSETE, DVALIN, BOND a FENRIR vašemu domovu přinesou vánoční kouzlo.

Elves in red and beige on shelf with pinecone and candles


Postavte skřítky různě po domě, s dětmi jim můžete i vymyslet jména - vznikne tak nová rodinná tradice.

Elves in red and grey. An elf couple on shelf and three small elves on tree


Svícen SKINFAXE nebo lampu HARMOND můžete umístit do kuchyně, obývacího pokoje nebo na vánoční stůl. Přinesou trošku světla do tmavých a dlouhých prosincových večerů.

Red Christmas lantern and tealight holder with Christmas motives

Potešte nejbližší vánočním dárkem

Jednou z největších radostí Vánoc je rozmazlování lidí, které máte rádi. Velký nebo malý dárek - na velikosti nezáleží. Krásně zabalený dárek ale vždy přinese radost.

Christmas presents under tree in beige and rose colours


Použijte balicí papír KARDUS a přidejte malou borovicovou větvičku nebo šišku. Vánoční dárky poslouží i jako dekorace, proto je zabalte včas a vystavte je pod stromečkem už začátkem prosince. Případně můžete zabalit úložné boxy a využít je jako dekoraci.

Christmas stockings hanging on shelf with motive of Santa, elf, and reindeer


Pokud chcete rozdávat radost celý prosince, na malé adventní dárky můžete využít vánoční punčochy HIMINROD

Vytvořte kouzelnou vánoční večeři

Lahodné jídlo je často vrcholem sezóny pro mnohé rodiny. Pokud už organizujete rodinnou vánoční večeři nebo chystáte večírek pro přátele, dobře vyzdobený stůl vám pomůže naladit celý večer.

Christmas dinner setting with red tablecloth and gold cutlery


Prostřete stůl do červené barvy a přírodních prvků. Je to velmi snadné a přitom velmi efektní. Použijte ubrus GULDSTEN a najděte venku pár šišek a větviček a použijte je jako hlavní dekoraci. Přidejte misky a hrnky HORNBLENDE a nostalgické svícny jako je SKINFAXE, HARMOND nebo modernější ERVIN.

Doplňte vánoční stůl o zdobené ubrousky. Stačí vzít čerstvou borovicovou větvičku a skořicový lusk a vše svázat dohromady i s ubrouskem - výsledek je moc pěkný a přitom jste se ani nezapotili.

Přečtěte si více o vánoční kolekci NORDIC MOOD.