Vánoční skřítci, dekorační polštáře, zlatá váza s umělou květinou, zlatý svícen a černá lucerna před bílou pohovkou

Nalaďte se na vánoční atmosféru s novou kolekcí Nordic Mood

K vytvoření útulné a hřejivé vánoční atmosféry nemusíte od základu změnit svůj dekor. Celoroční výzdobu snadno zkombinujete s tradičními vánočními skřítky, červenými dekoračními polštářky a drobnostmi ve zlaté barvě.

Vánoce jsou obdobím radosti a času stráveného s rodinou a přáteli. Proto většina z nás doma touží vykouzlit sváteční atmosféru, díky které se u vás hosté budou cítit příjemně.

Golden candlestick, Christmas elves and golden vase with spruce branches and Christmas baubles
Vánoční skřítek NABBI V40cm červená/šedá
100 Kč/ks
129 Kč /ks
Sleva 22%
Pouze na prodejně


Vánoční výzdobu vytvoříte snadno pomocí několika změn, protože nová kolekce Nordic Mood kombinuje dekorace, které používáte přes rok s prvky, které vytvářejí útulnou a hřejivou vánoční atmosféru. Budete si tak moct užít sváteční období se svými blízkými v příjemném interiéru.

"Svícny ELDARIT se dají použít přes celý rok, ale pokud je zkombinujete se svíčkami v teplých vánočních barvách, rázem z nich vyzařuje vánoční atmosféra. Organické tvary a rustikální materiály spolu s teplými barvami vytvářejí útulnou vánoční výzdobu." říká Tina Nymann, nákupčí pro JYSK.


S Vánocemi přichází také třpyt a zlato. Proč nedoplnit zlatou vázu MALIAS o umělou květinou GAVE, která evokuje hřejivý efekt.

Golden vase with artificial flowers
Umělá květina GAVE V107 cm přírodní
165 Kč/ks
250 Kč /ks
Sleva 34%
Pouze na prodejně
Váza MALIAS Ø22xV30 cm mosazná
600 Kč/ks
849 Kč /ks
Skvělá nabídka
Sleva 29%

Tradiční Vánoce s moderním vzhledem

Také vánoční skřítci samozřejmě patří do prosincové výzdoby. Nová kolekce Nordic Mood představuje moderní pojetí tradičního vánočního skřítka s šedým kloboukem přetaženým přes oči, který se hodí do každého interiéru.


"Vánoční skřítci patří do prosince. Chtěli jsme tedy v kolekci představit skřítka, který se hodí i do moderního interiéru. Skřítek HALM dokáže zapadnout do většiny domácností. Tmavě červená a šedá barva vyzařuje teplo, a teleskopické nohy usnadňují nastavení výšky,“ popisuje Tina Nymann.

Hřejivou vánoční atmosféru lze vykouzlit i pomocí dekoračních polštářků a plédů. Hřejivý prošívaný pléd TRILOBIT a dekorační polštář RIND se zlatě vyšívanými hvězdičkami přímo vyzařují sváteční atmosféru.


Tato kolekce je dostupná na prodejnách a na e-shopu od října.

Objevit více

Nápady na vánoční dárky

Nalaďte se na Vánoce s okouzlujícími dekoracemi

Nápady na vánoční dekorace na stůl

Nové dekorace, které doporučuje nákupčí v JYSKu