Odkládací stolky s vázou, svícen na čajové svíčky, ratanová pohovka s dekoračními polštářky a plédem, zelený květináč s umělou květinou

Zažijte skandinávskou jednoduchost s Nordic mood

Často jsou to malé detaily, které dodávají domovu pocit jednotného prostoru. Právě tím jsme se inspirovali při hledání nových kousků pro kolekci Nordic Mood.

Vícero výrobků můžete využít v různých částech domácnosti. Například podnos VALDEMAR se skvěle hodí do kuchyně na odložení olejů či koření, případně se dá použít i v koupelně na kosmetiku.


Můžete na něj také položit dekorace, jako například svícen HANSE nebo využijte podnos JOAR, který se hodí do obývacího pokoje či ložnice.

„Svícen HANSE je jedna z našich nových dekorací, které se nese v jednoduchém stylu a zároveň má více funkcí. Zkombinovat ho můžete s klasickou nebo čajovou svíčkou. Jeho struktura a lesk mu navíc dodávají elegantní vzhled, proto vypadá skvěle i jako samostatná dekorace," hovoří Tina Nymann, nákupčí v JYSKu.


Elegantní vzhled se opakuje i na nové váze GUSTAF, která má ve své struktuře zajímavý mix mezi kameninou a jemným leskem. Váza je inspirovaná retro stylem, který spojuje jednoduchost a čisté materiály.

Přírodní spojení

Výrobky zůstávají v přírodních materiálech a formách. Například béžový dekorační polštář GRAVMYRT má pěkný textilní vzor, který dokonale ladí s béžovým plédem TUSENFRYD. Pokud preferujete barvy, pléd je také dostupný ve vícebarevné verzi.


Barvy dodáte také použitím umělých rostlin, které můžete zkombinovat s dalšími výrobky.

Závěsný květináč STEFAN je vyrobený z mořské trávy a poskytuje moderní způsob uložení rostlin. Vložit do něj můžete třeba naší novou umělouo rostlinu ASGAR," popisuje Tina.


Svou domácnost můžete ozdobit i vázou SYLVESTER, která jemným vzhledem zachová jednoduchý styl. Vložte do ní květinu nebo ji nechejte jen tak položenou, sama o sobě bude jako dekorace vypadat skvěle.

Nové výrobky můžete nakoupit od 26. 7. 2022 na prodejnách nebo online na JYSK.cz

Objevit více

Trendy barvy na léto

Přivítejte doma teplo jara

Oblíbené lampy naší nákupčí

Oblíbené košíky specialistky na domácí potřeby