Dětské povlečení do pokojíčku

U nás najdete dětské povlečení v rozměru polštáře 50x60 cm a přikrývky v menším junior rozměru 90x135 cm a větším rozměru 100x140.

Máme různé barvy a vzory, které se hodí do každého pokojíčku.

Všechna naše dětská povlečení jsou vyrobena ze 100 % bavlny s certifikátem STANDARD 100 by OEKO-TEX®, který označuje textilní výrobky, které neobsahují žádné škodlivé koncentrace problematických chemických látek.

3 výrobky/výrobků
    3 výrobky/výrobků

    Dětské povlečení

    Naši nejmenší pro nás znamenají naprosto vše, a nepřejeme si nic jiného, než aby spokojeně vyrůstali. Proto je pro mnoho z nás důležité poskytnout jim bezpečnou a pohodlnou postel. Vedle kvalitní postele, matrace a přikrývky hraje klíčovou roli ložní prádlo – protože to, co dělá postel postelí, a co vytváří požadovanou atmosféru, jsou lůžkoviny.

    V JYSKu najdete velký výběr povlečení do postýlky se širokou řadou roztomilých motivů. Na některých sadách dětského povlečení jsou vyobrazené kreslené postavičky, které děti znají z televize a filmů, a které jsou skvělou kulisou, když je čas na pohádku před spaním. Na tato povlečení se můžete podívat v kategorii Dětské zboží.

    Povlečení do dětské postýlky lze prát v pračce.