STAVERNZahradní set STAVERN 5místný přírodní
5místná zahradní sestava. Stůl: Hliník, umělé dřevo a umělý ratan. Nastavitelná výška. Š86xD136xV44/68 cm. 3místná pohovka a židle: Hliník a umělý ratan. Včetně luxusních polstrů s odolným strukturově tkaným potahem.
Specifikace
| Sedací souprava | 3místná pohovka, 2 židle, 1 stůl |
|---|---|
| Pohovka | |
| Rozměry po složení | Šířka: 201 cm, Výška: 76 cm, Hloubka: 75 cm, Výška sedadla: 35 |
| Materiál | Konstrukce: Hliník je lehký a elegantní materiál, který nereziví. Nevyžaduje téměř žádnou údržbu a stačí ho pouze otírat vlhkým hadříkem. Umělý ratan je typ lehkého, umělého proutí. Je trvanlivý, odolný vůči UV záření a povětrnostním vlivům. Umělý ratan je typ lehkého, umělého proutí. Je trvanlivý, odolný vůči UV záření a povětrnostním vlivům. Umělý ratan je typ lehkého, umělého proutí. Je trvanlivý, odolný vůči UV záření a povětrnostním vlivům. |
| Typ | 3místná pohovka |
| Židle | |
| Rozměry po složení | Šířka: 83, Výška: 76 cm, Hloubka: 75 cm, Výška sedadla: 35 |
| Materiál | Konstrukce: Hliník je lehký a elegantní materiál, který nereziví. Nevyžaduje téměř žádnou údržbu a stačí ho pouze otírat vlhkým hadříkem. Umělý ratan je typ lehkého, umělého proutí. Je trvanlivý, odolný vůči UV záření a povětrnostním vlivům. Umělý ratan je typ lehkého, umělého proutí. Je trvanlivý, odolný vůči UV záření a povětrnostním vlivům. Umělý ratan je typ lehkého, umělého proutí. Je trvanlivý, odolný vůči UV záření a povětrnostním vlivům. |
| Výška područky u křesla | 64 cm |
| Stůl | |
| Rozměry po složení | Šířka: 86, Délka: 136 cm, Výška: 44/68 cm |
| Materiál | Konstrukce: Hliník je lehký a elegantní materiál, který nereziví. Nevyžaduje téměř žádnou údržbu a stačí ho pouze otírat vlhkým hadříkem. Umělý ratan je typ lehkého, umělého proutí. Je trvanlivý, odolný vůči UV záření a povětrnostním vlivům. Umělé dřevo je bezúdržbový syntetický materiál s přirozeně vypadající strukturou dřeva. Je vyrobeno z plastu, jako je polystyren, který tvoří odolný materiál odolný proti povětrnostním vlivům. Je chráněno proti UV záření, což zajišťuje barevný povrch. |
| Výška stolu - od podlahy k nejnižšímu okraji rámu | 39/63 cm |
| Krytky na nohy | Polypropylen |
| Rozměry v nesloženém stavu | Šířka: 77/75/94 cm, Délka: 181/133/144 cm, Výška: 37/56/16 cm |
| Hmotnost | 30/27,6/22,5 kg |
| Barva | přírodní |
| Osoby | 5 |
| Včetně | Luxusní polstr s odolným strukturově tkaným potahem |
| Ošetření | Práškový lak |
| Bez údržby | Ano |
| Polštář | |
| Sedák | Látka: 100 % polyester, Náplň: Polyuretanová pěna/100% polyester, vlákno, Hustota pěny: 25 kg/m³, Vnitřní vložka: 100% polypropylen, Praní: 30 °C, Vybělené: Výrobek se nesmí bělit, Sušení v sušičce: Nesušit v sušičce, Žehlení: Nežehlit, Chemické čištění: Výrobek nelze chemicky čistit, Instrukce: Perte vždy s podobnými barvami, Před praním nezapomeňte zapnout zip, Potah lze prát |
| Bederní polštář | Látka: 100 % polyester, Náplň: 100% polyesterové vlákno, Vnitřní vložka: 100% polypropylen, Praní: 30 °C, Vybělené: Výrobek se nesmí bělit, Sušení v sušičce: Nesušit v sušičce, Žehlení: Nežehlit, Chemické čištění: Výrobek nelze chemicky čistit, Instrukce: Perte vždy s podobnými barvami, Před praním nezapomeňte zapnout zip, Potah lze prát |
| Maximální zátěž | 550 kg |
| Testované do | 550 kg |
| Návod k sestavení | Nesestavené |
| Ekologický a zdravotní certifikát | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Péče | Nevyžaduje údržbu. Čistěte vodou a jemným mýdlem. |
| Úložný prostor | V zimním období skladujte uvnitř |
| Použití | do exteriéru |
| Výrobce | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Hodnocení
Stavern hagemøbler
Flotte hagemøbler som vi har hatt glede av i mange år. Møblene står innendørs om vinteren
Jméno: Brita
Комплект мяких садових меблів
Як і очікував, все на рівні 5*) Доставлено в розібраному стані, але збирати одне задоволення,- все підігнано, відповідає необхідному... Єдиний недолік, - ключ з тріскачкою: швидко вийшов з ладу, не розрахований на навантаження для такого збирання, але добре, що укомплектовано також восьмигранником, який справляється) Рекомендую всім, хо бажає собі абгрейд куточку для відпочинку на відкритому повітрі)))
Jméno: Валерій
Kruszą się
Niestety meble bardzo ładne wygodne i naprawdę super ale . Po kilku latach ok 3 zaczęły się kruszyć i powiem żal patrzeć jak niszczeją i powoli zamiast cieszyć oko stają bez użyteczne za tę cenę powinny dłużej wytrzymać
Jméno: Rafał s
Dålig kvalite
Jysks konstrotting håller bara 2 somrar. Trots vinterförvaring i torrt förråd. Trist!
Jméno: Marie
Uv
Megeszi az UV!!! Ha 2-3 évre keresel ülőgarnitúrát, vegyél a jyskbe…. Polyrattant
Jméno: József
Super goed
We zijn zeer tevreden top kwaliteit
Jméno: Hk
Stavern lounge
Ett kanonköp bra pris mkt bra vara. Vi är supernöjda!
Jméno: Jan Larsson
Super produkt!
Bardzo ładny zestaw, ale przede wszystkim wygodny i solidnie wykonany. Polecam!
Jméno: Arleta
de evitat
Am cumpărat setul acum aproximativ 3 ani. Anul acesta, partea din stânga a canapelei s-a deteriorat complet – ratanul a plesnit pur și simplu, deși zona că nu a fost folosită. Mobilierul l-am ținut protejat, nu în bătaia directă a ploii sau a soarelui, iar zona afectată nu a fost utilizată. Nu inteleg cum a fost posibil. Cu toate astea, materialul s-a rupt, ceea ce spune multe despre calitatea produsului. Mi-ar fi plăcut să pot înlocui doar partea afectată. Un set de exterior ar trebui să reziste mai mult dacă este bine întreținut – nu recomand absolut deloc.
Jméno: Dan
Veldig bra
En helt fantastisk møbel til god pris (når du kjøper det til 50% nedsatt pris). Det eneste som er veldig irriterende er at putekassen som kan kjøpes i samme serie ikke er vanntett. Hva er då en putekasse til for hvis den ikke er vanntett?
Jméno: Martin
O značce
JUTLANDIA - Skandinávský život pod širým nebem
Udělejte si pohodlnější léto s kvalitními zahradními výrobky JUTLANDIA®, které spojují současný design s funkčností za vynikající cenu.
Ať už zařizujete slunné místo na zahradě, snažíte se přenést pohodlí obývacího pokoje na terasu nebo zakládáte městskou zahrádku na balkoně, správné řešení naleznete u značky JUTLANDIA. Sortiment zahrnuje klasický design i oblíbené sezónní kousky, vše ve skandinávském duchu.
Velká část zahradního nábytku JUTLANDIA je bezúdržbová. Značka nabízí i dřevěný zahradní nábytek s certifikátem FSC®. Certifikace znamená, že dřevo bylo získané ze zodpovědného obhospodařování lesů, které zajišťuje správné podmínky pro přírodu, zvířata a místní obyvatele.
Doprava
Při nákupu online na JYSK.cz si můžete vybrat z vícero možností doručení zboží:
Klikni a vyzvedni – zdarma
Díky službě Klikni a vyzvedni můžete pohodlně rezervovat zboží na našich stránkách a vyzvednout na jedné z našich prodejen, kterou si sami zvolíte. Při objednávce Klikni a vyzvedni neplatíte dopravné. Za zboží zaplatíte až při vyzvednutí v obchodě. Během 30 minut v rámci otevíracích hodin prodejny po objednání budete informováni o stavu vaší objednávky.
Doručení na kamennou prodejnu
Doručení na prodejnu je podobné službě Klikni a vyzvedni, ale máte možnost objednat si širší škálu výrobků, které nemáme běžně skladem na prodejnách. Objednávku jednoduše vložíte do košíku (tlačítko Koupit online) a dle PSČ si vyberete nejbližší prodejnu. Objednávku lze platit předem kartou nebo převodem. Minimální limit pro vytvoření objednávky s doručením na kamennou prodejnu je 1000 Kč. Doba dodání na vybranou prodejnu je 4 až 11 pracovních dnů.
Berte prosím na vědomí, že nějaké výrobky bohužel není možné doručit tímto druhem dopravy kvůli hmotnosti či problémům s balením výrobku.
Doručení domů - cena dopravy
Při objednávce online si můžete nechat zboží doručit až k vám domů, do práce nebo kamkoli potřebujete. Když vložíte zboží do nákupního košíku v e-shopu, automaticky se vypočítá a zobrazí cena za jeho přepravu – na základě celkové hmotnosti a velikosti. Menší zásilky jsou doručovány přepravní službou DPD, větší přepravní službou RHENUS. Pro více informací se podívejte zde.
Zboží pouze na prodejně
V JYSKu nabízíme široký sortiment online i na prodejnách. Nicméně máme také skupinu výrobků, které jsou dostupné pouze na prodejně, v takovém případě můžete výrobek objednat pomocí služby Klikni a vyzvedni a vyzvednout si ho na prodejně. Na zboží s označením Pouze na prodejně není možné vytvořit online objednávku.
Cena za dopravu
Přečtěte si více o možnostech dopravy a cenách.


