TERPNástěnná police TERP 80x24 bez úchytů barva přírodního dubu
Dekorační dýha. Š80×V4×H24 cm
| Materiál | MDF deska je vyrobena z tence řezaných dřevěných vláken s přídavkem lepidla. |
|---|---|
| Police | MDF deska je vyrobena z tence řezaných dřevěných vláken s přídavkem lepidla. |
| Barva | přírodní dub |
| Vybavení | K upevnění na stěnu |
| Šrouby a hmoždinky | Šroubky a hmoždinky nejsou součástí balení |
| Rozměry po složení | Šířka: 80 cm, Výška: 4 cm, Hloubka: 24 cm |
| Návod k sestavení | Nesestavené |
| Rozměry v nesloženém stavu | Šířka: 24 cm, Délka: 80 cm, Výška: 4 cm |
| Hmotnost | 3 kg |
| Maximální zátěž | 5 kg |
| Ekologický a zdravotní certifikát | Produkty s tímto označením, jsou vyrobeny ze směsi materiálů z lesů certifikovaných FSC®, recyklovaných materiálů a/nebo dřeva kontrolovaného FSC. Ačkoliv kontrolované dřevo nepochází z lesů certifikovaných FSC, snižuje riziko materiálu pocházejícího z nepřijatelných zdrojů. Hledejte výrobky s označením FSC na prodejnách i online. |
| Výrobce | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Celkem spokojenost
I kdyz ve skutečnosti vypadají mnohem více uměle nez na obrázku, na zdi vypadaji dobře a plní svuj účel
Jméno: Věra
Pěkná
Vypadá moc hezky. Snadná montáž. Polička je mavší než na fotce.
Jméno: Andrea
Плаващ рафт
Изключително функционален и лесен за монтаж
Jméno: Светослав
Floating shelves
Good quality shelf no problems. Took long time to come and had to email to chase which was disappointing
Jméno: Janet billingham
Elegantno, šik, nesvakidašnje
Zadovoljna sam, vrlo lepo ide uz trpezarijski sto sa istim neobrađenim ivicama. Služi kao dekor iznad mini bara sa istom pločom na postolju singer mašine. Generalno, svim kupljenim proizvodim sam zadovoljna. Odlikuje ih laka montaža i minimalizam.
Jméno: Maja
helt ok, men krever ekstra jobb
Skruene som medfølger til platen er for lange. De er også treskruer, som skal skrus inn i metall. Ikke bra. Jeg endte opp med å lage egne gjenger for å føre inn maskinskruer av riktig lengde, da sitter platen bedre.
Jméno: John Kåre
Bueno, bonito y barato
Baldas gruesas, facil montaje y quedan muy bonitas en ambitos rurales. La unica pega, que le falta los tacos y tornillos para su montaje. Pero por 15 euros.
Jméno: Paco Pepe
Ok but not very sturdy
Arrived damaged which the customer service team has resolved but it sags even with nothing on it, the shelf is just too heavy for the bracket and screws provided. Shame because it’s a lovely shelf.
Jméno: Beth
Muy decepcionado
Vino picadas 2 estanterías por el mismo sitio. Luego los tornillos no eran adecuados, ya que la estantería vencía sin peso y tive que poner yo otros. No volveré a comprar.
Jméno: Adrián
Schöne Farbe, gute Qualität!
Finde die Farbe kommt am Bild viel heller vor, ich war positiv überrascht wie schön das Holz aussieht. Das Brett ist auch sehr schwer und fühlt sich hoch qualitativ an. Würd ich auf jeden Fall empfehlen. Schrauben sind nur für die Montagestange dabei, finde ich aber nicht tragisch.
Jméno: Angela
Při nákupu online na JYSK.cz si můžete vybrat z vícero možností doručení zboží:
Klikni a vyzvedni – zdarma
Díky službě Klikni a vyzvedni můžete pohodlně rezervovat zboží na našich stránkách a vyzvednout na jedné z našich prodejen, kterou si sami zvolíte. Při objednávce Klikni a vyzvedni neplatíte dopravné. Za zboží zaplatíte až při vyzvednutí v obchodě. Během 30 minut v rámci otevíracích hodin prodejny po objednání budete informováni o stavu vaší objednávky.
Doručení na kamennou prodejnu
Doručení na prodejnu je podobné službě Klikni a vyzvedni, ale máte možnost objednat si širší škálu výrobků, které nemáme běžně skladem na prodejnách. Objednávku jednoduše vložíte do košíku (tlačítko Koupit online) a dle PSČ si vyberete nejbližší prodejnu. Objednávku lze platit předem kartou nebo převodem. Minimální limit pro vytvoření objednávky s doručením na kamennou prodejnu je 1000 Kč. Doba dodání na vybranou prodejnu je 4 až 11 pracovních dnů.
Berte prosím na vědomí, že nějaké výrobky bohužel není možné doručit tímto druhem dopravy kvůli hmotnosti či problémům s balením výrobku.
Doručení domů - cena dopravy
Při objednávce online si můžete nechat zboží doručit až k vám domů, do práce nebo kamkoli potřebujete. Když vložíte zboží do nákupního košíku v e-shopu, automaticky se vypočítá a zobrazí cena za jeho přepravu – na základě celkové hmotnosti a velikosti. Menší zásilky jsou doručovány přepravní službou DPD, větší přepravní službou RHENUS. Pro více informací se podívejte zde.
Zboží pouze na prodejně
V JYSKu nabízíme široký sortiment online i na prodejnách. Nicméně máme také skupinu výrobků, které jsou dostupné pouze na prodejně, v takovém případě můžete výrobek objednat pomocí služby Klikni a vyzvedni a vyzvednout si ho na prodejně. Na zboží s označením Pouze na prodejně není možné vytvořit online objednávku.
Cena za dopravu
Přečtěte si více o možnostech dopravy a cenách.

