MOMMARKRozkládací pohovka s lenoškou MOMMARK béžový potah
Doporučené výrobky
3místná pohovka s potahem. Pohovku lze snadno rozložit. Sedadlo s taštičkovými pružinami a pěnovou výplní. Opěradlo s pěnovou výplní. S úložným prostorem. Strany lze otočit. Po rozložení 137x200 cm. Š222×V83×H90/152 cm
Specifikace
| Typ | 3místná rozkládací pohovka s lenoškou |
|---|---|
| Materiál | Pěna, MDF deska je vyrobena z tence řezaných dřevěných vláken s přídavkem lepidla. |
| Materiál | Sedadlo: Pěna, Polyester, Opěradlo: Pěna, MDF deska je vyrobena z tence řezaných dřevěných vláken s přídavkem lepidla. |
| Sedadlo | Látka: Polyester, Materiál pěny: PU (polyurethan), Hustota pěny: 25/20/16 kg/m³ |
| Opěradlo zad | Látka: Polyester, Materiál pěny: Polyester, Hustota pěny: 40 kg/m³ |
| Područky | Látka: Polyester, Materiál pěny: PU (polyurethan), Hustota pěny: 25 kg/m³ |
| Lenoška | Látka: Polyester, Materiál pěny: PU (polyurethan), Hustota pěny: 25 kg/m³ |
| Nohy | PP (polypropylen) |
| Náplň | 100 % polyester, 100% polyesterové vlákno |
| Materiál potahu | 100% polyester |
| Barva | béžová |
| Vybavení | Lze otočit strany, S úložným prostorem |
| Lenoška | Oboustranná |
| Pružinová vložka | Každá taštičková pružina je chráněna látkovou kapsou, která poskytuje flexibilní matraci, zvyšuje odolnost a snižuje hluk. |
| Rozměry po složení | Šířka: 222 cm, Výška: 83 cm, Hloubka: 90/152 cm |
| Výška sedadla | 48 |
| Hloubka sedadla | 58 |
| Plocha na spaní | Šířka: 137 cm, Délka: 200 cm |
| Návod k sestavení | Nesestavené |
| Rozměry v nesloženém stavu | Šířka: 137 cm, Délka: 165 cm, Výška: 78 cm |
| Hmotnost | 103 kg |
| Max. nosnost sedadla | 110 kg |
| Max. nosnost lůžka | 220 kg |
| Počet balení | 3 |
| Ekologický a zdravotní certifikát | Produkty s tímto označením, jsou vyrobeny ze směsi materiálů z lesů certifikovaných FSC®, recyklovaných materiálů a/nebo dřeva kontrolovaného FSC. Ačkoliv kontrolované dřevo nepochází z lesů certifikovaných FSC, snižuje riziko materiálu pocházejícího z nepřijatelných zdrojů. Hledejte výrobky s označením FSC na prodejnách i online. |
| Úložný prostor | Pod lenoškou |
| Výrobce | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Hodnocení
Do not buy!!!
This soffa is absolutely the worst purchase I have ever made. It is so uncomfortable it’s unbelievable! You can feel every individual spring on every part of the soffa that you sit. The zips on the 2 back cushions have already opened and broken. 1 year old! Total trash! Avoid! Avoid! Avoid!!
Jméno: Daniel
Kellemetlen szag
Maga a kanapé tetszik, de olyan, mintha nedves közegben tárolták volna kiszállítás előtt, mert kellemetlen, fanyar szaga van. Bíztam benne, hogy elmúlik, de sajnos még mindig nagyon érződik. Legszívesebben visszaküldeném, mert nem lehet megmaradni rajta. Sajnálom, mert eddig csak jó tapasztalataim voltak az itt vásárolt termékekkel kapcsolatban.
Jméno: Szakáll Norbert
Szag vs. ár-érték arány
Leértékeléskor vettük a kanapét, szóval jó áron kaptunk egy könnyen összeszerelhető, mutatós bútort. Egy kicsit keménynek találom alváshoz, de ami sokkal zavaróbb, hogy egy kellemetlen, savanyú (dohos?) szag árad belőle, valószínűleg a fa elemekből, ami egyelőre nem múlt el a több hete vásárolt termékből. Sajnos az egész nappaliban érezni lehet.
Jméno: Sz. Szabó Ildikó
Elégedett vagyok a termekkel,
Tetszik a forma a szin az ules kemenysege, remeljuk sokaig fogja birni. A teherbiras lehetne tobb mint 110kg.
Jméno: Szalai Flóra
Réception du canapé
Tout c’est bien passé.
Jméno: Prost
Zatiaľ všetko v poriadku
Sedacia súprava prišla v poriadku po zložení vyzerá že je všetko ok. Vyzerá ,že je pevná a niečo vydrží uvidíme pri dlhšom používaní. Kúpili sme ju na občasné pre spanie.
Jméno: Miška
Korrekt sarokfotel
Bár a kiszállítás kicsit küzdelmes volt a HDT-vel (innen is köszönet a Jysk ügyfélszolgálaton a hölgynek aki segített velük kommunikálni), maga a fotel a mi elvárásainknak megfelel. Aki nagyobb ülőfelületű kanapét keres annak kevésbé ajánlanám, nekünk a kis nappalinkba egyelőre pont tökéletes.
Jméno: Anna
Stoffa rovinata
Divano difettoso, la stoffa di rivestimento nella chaise longue è tagliata per circa 3 cm, vorrei un rimborso almeno parziale della cifra pagata….
Jméno: Manuel Stefanoni
Ígértes, de
Minden más hasonlóhoz képest olcsóbban, ráadásul egy leárazás közepén vettem meg, ár-érték arányban elég jó. A mérete pont megfelelt, két emberes, az összeszerelés is viszonylag egyszerű. Kényelmes, a háttámlák alacsonyak, de pont megfelelőek még nekem is (186cm). Viszont biztosan nem aludnék rajta ággyá alakítva, a lekerekítés okozta lövészárok miatt ez egy teljesen értelmetlen funkció, a kihúzható plusz felület csak lábtartónak jó - de nehéz kihúzni. A domború ülőfelület szélek meglepetéseket tudnak okozni ha az ember lerak valamit, elég könnyen és gyorsan leszánkázik minden, amit nem középre rakunk. A rakodóhely kevés, egyetlen felnyíló rekesz van, amit nem lehet púposra pakolni. A szövet minősége jónak tűnik, a párnázás kevésbé: pár hét után deformáció látszik a karfák mellett. A színe klassz. A legnagyobb hátrány az, hogy három hét után is enyhe, de jól észlelhető lábszagra, hányásszagra emlékeztető szag terjeng körülötte, amire nagyon lassan enyhül, jelenleg megoldást keresek rá.
Jméno: Németh Tamás
Zettel
Ik ben tevreden!
Jméno: Инна
Doprava
Při nákupu online na JYSK.cz si můžete vybrat z vícero možností doručení zboží:
Klikni a vyzvedni – zdarma
Díky službě Klikni a vyzvedni můžete pohodlně rezervovat zboží na našich stránkách a vyzvednout na jedné z našich prodejen, kterou si sami zvolíte. Při objednávce Klikni a vyzvedni neplatíte dopravné. Za zboží zaplatíte až při vyzvednutí v obchodě. Během 30 minut v rámci otevíracích hodin prodejny po objednání budete informováni o stavu vaší objednávky.
Doručení na kamennou prodejnu
Doručení na prodejnu je podobné službě Klikni a vyzvedni, ale máte možnost objednat si širší škálu výrobků, které nemáme běžně skladem na prodejnách. Objednávku jednoduše vložíte do košíku (tlačítko Koupit online) a dle PSČ si vyberete nejbližší prodejnu. Objednávku lze platit předem kartou nebo převodem. Minimální limit pro vytvoření objednávky s doručením na kamennou prodejnu je 1000 Kč. Doba dodání na vybranou prodejnu je 4 až 11 pracovních dnů.
Berte prosím na vědomí, že nějaké výrobky bohužel není možné doručit tímto druhem dopravy kvůli hmotnosti či problémům s balením výrobku.
Doručení domů - cena dopravy
Při objednávce online si můžete nechat zboží doručit až k vám domů, do práce nebo kamkoli potřebujete. Když vložíte zboží do nákupního košíku v e-shopu, automaticky se vypočítá a zobrazí cena za jeho přepravu – na základě celkové hmotnosti a velikosti. Menší zásilky jsou doručovány přepravní službou DPD, větší přepravní službou RHENUS. Pro více informací se podívejte zde.
Zboží pouze na prodejně
V JYSKu nabízíme široký sortiment online i na prodejnách. Nicméně máme také skupinu výrobků, které jsou dostupné pouze na prodejně, v takovém případě můžete výrobek objednat pomocí služby Klikni a vyzvedni a vyzvednout si ho na prodejně. Na zboží s označením Pouze na prodejně není možné vytvořit online objednávku.
Cena za dopravu
Přečtěte si více o možnostech dopravy a cenách.
