Herní židle špičkové kvality pro zapálené hráče

Pro vášnivé hráče máme v JYSKu k dispozici širokou nabídku herních židlí v různých barevných provedeních. Tato herní křesla jsou navržena s maximálním důrazem na pohodlí, aby hráči mohli trávit hodiny před obrazovkou a minimalizovat nepříjemné pocity s tím spojené. Pokud si nejste jisti, jak na herní židli správně sedět, přečtěte si náš článek o správné sedící poloze za stolem, abyste si zajistili optimální podmínky pro dlouhé herní sezení. V JYSKu navíc najdete i podložky pod židle, které chrání vaši podlahu nebo koberec před opotřebením způsobeným pohybem herní nebo kancelářské židle. Pro dokonalou herní zónu můžete herní židli doplnit o herní stůl, který poskytne dostatek prostoru pro vaši herní výbavu a příslušenství. S naší nabídkou herních produktů si můžete vytvořit ideální prostředí pro nevšední herní zážitek. 

 

Vlastnosti herních židlí

V JYSKu máme velký výběr herních židlí v imitaci kůže a síťoviny. Vyberte si z různých barev: černá, modrá, šedá, zelená, červená a oranžová. Naše herní křesla mají spoustu skvělých funkcí, díky kterým můžete hrát mnoho hodin, aniž by vás bolela záda nebo krk:

 • Odnímatelný polštář
 • Možnost nastavení područek
 • Funkce naklonění
 • Podpora nohou
 • Nastavitelná výška
 • Pohodlná funkce zamykání
 • Brzdová kolečka
 • LED osvětlení

Různé modely mohou mít jinak vysoký a hluboký sedák. Doporučujeme tedy vyzkoušení herní židle na prodejně.

6 tipů pro spávné sezení na herní židli

Najít správnou polohu může být náročné, a to z několika důvodů. Ve skutečnosti neexistuje jen jedna jediná správná poloha. Klíčová je různorodost. Důležité je, abyste se drželi pár základních preventivních opatření, které vám ke správnému sezení napomohou:

 1. Vaše chodidla by se měla dotýkat podlahy.
 2. Mezi předním okrajem židle a zadní stranou kolene by měla být mezera velikosti sevřené pěsti.
 3. Nohy a ruce by měly být v 90° úhlu.
 4. Váš stůl by měl být o dva až tři centimetry výše než váš loket, když sedíte bokem ke stolu a ruku držíte v 90° úhlu. Při měření mějte uvolněná ramena.
 5. Pokud nesedíte pod 90° úhlem, vyvarujte se používání opěrek na ruce. Nadměrné opírání by mohlo vést k hrbení páteře.
 6. Jednou za čas polohu změňte. Neuškodí, když se trošku projdete anebo protáhnete.