Zahradní trampolíny. které se postarají o zábavu

Trampolína je skvělým řešením pro ty, kteří v létě touží po troše aktivity. Skákání na venkovních trampolínách představuje skvělý způsob, jak zajistit pohyb pro vaše tělo a navíc vám ještě zlepší náladu. A samozřejmě nesmíme zapomínat na děti, u kterých jsou trampolíny hitem! Nezapomeňte také dbát na bezpečnost a pořiďte si bezpečnostní sítě na trampolíny.

Trampolínu můžete rovněž zapustit, aby byla v rovině s terénem. Pokud se ale rozhodnete nechat venkovní trampolínu vyvýšenou, malé děti budou pravděpodobně potřebovat malý žebřík, který u nás v JYSKu najdete též.

10 výrobky/výrobků
  10 výrobky/výrobků

  Zahrada - Trampolíny

  Žebřík FALK Š37xV96
  250 Kč/ks
  500 Kč /ks
  Sleva 50%
  Do vyprodání zásob
  Pouze na prodejně
  Bezpečnostní síť FALK Ø426xV180 černá
  2500 Kč/ks
  3750 Kč /ks
  Sleva 33%
  Do vyprodání zásob
  Pouze online
  Trampolína FALK Ø250 síť černá
  3250 Kč/ks
  5500 Kč /ks
  Sleva 41%
  Do vyprodání zásob
  Pouze na prodejně
  Trampolína FALK Ø305 síť černá
  3500 Kč/ks
  6500 Kč /ks
  Sleva 46%
  Do vyprodání zásob
  Pouze na prodejně
  Přízemní trampolína FALK Ø396 síť
  6000 Kč/ks
  10000 Kč /ks
  Sleva 40%
  Do vyprodání zásob
  Pouze na prodejně
  Trampolína FALK Ø426 síť černá
  7500 Kč/ks
  11500 Kč /ks
  Sleva 35%
  Do vyprodání zásob
  Pouze na prodejně
  Bezpečnostní síť STOJ Ø305xV182 šedá
  1500 Kč/ks
  2250 Kč /ks
  Sleva 33%
  Do vyprodání zásob
  Pouze online

  Jak vybrat zahradní trampolínu?

  Zamýšlíte se nad tím, jakou trampolínu koupit? Poradíme vám v 7 krocích.

  Velikost

  Jako první zvažte velikost. Trampolíny jsou dostupné ve více rozměrech, s průměrem od 250 do 426 cm. Rozmyslete si také, jakou část zahrady chcete trampolíně obětovat.

  Povrch

  V úvahu berte samotné místo a povrch, kde bude trampolína stát. Doporučujeme měkký povrch, jako je tráva. Trampolínu byste určitě neměli umisťovat na tvrdý povrch, jako je například beton. Tvrdý povrch zvyšuje riziko zranění, pokud člověk z trampolíny spadne.

  Váha

  Dále zvažte, kdo bude trampolínu používat. Chcete trampolínu vyloženě pouze pro děti nebo takovou, kterou budou moct využívat všichni? Jedná se o důležitý bod, protože každá trampolína udrží jinou váhu.

  Více osob?

  Chcete, aby trampolínu mohly využívat dvě osoby zároveň? Vyberte trampolínu s průměrem alespoň 300 cm a s nejvyšší možnou nosností.

  Vzhled zahrady

  Jako pátý bod jsme zařadili celkový vzhled zahrady. Pokud nechcete, aby trampolína na zahradě příliš vyčnívala a byla dominantním prvkem, vyberte si trampolínu, kterou můžete zapustit do země.

  Bezpečnost

  Po vybrání velikosti a typu si nezapomeňte ověřit bezpečnost. Pořiďte si trampolínu s pevnou kovovou konstrukcí a hladkými švy. Ujistěte se, že mají pružiny ochranný kryt. Přečtěte si také o tom, jak zajistit bezpečnost při skákání na trampolíně.

  Bezpečnostní síť

  Nakonec se rozhodněte zda-li potřebujete i bezpečnostní síť. Bezpečnostní síť se natáhne okolo celého obvodu trampolíny a chrání děti či dospělé před pádem z trampolíny. Trampolína bez bezpečnostní sítě je nebezpečná a může vést k úrazům.