Polstry na palety pro vaši zahradní pohovku z palet

Zaujal vás trend paletového nábytku? Nezapomeňte si pořídit pohodlné polstry, bez kterých se neobejdete. V JYSKu si můžete vybrat ze tří velikostí, které odpovídají EUR paletám. Polstr v rozměru 120x80 se hodí na sezení a zádové polstry pak máme ve dvou velikostech, 120x40 cm a 60x40 cm. Šířka polstrů odpovídá dlouhé a krátké straně palety. Paleta tím pádem bude celkově zakrytá a vy se na ní můžete pohodlně uvelebit.

Paletové polstry můžete použít i jinak - hodit se budou na zahradní lavici nebo na posezení na trávě.

3 výrobky/výrobků
  3 výrobky/výrobků

  Zahradní polstry - Polstry na palety

  Paletový polstr SKJERPE 40x60 opěradlo
  400 Kč/ks
  650 Kč /ks
  Sleva 38%
  Do vyprodání zásob
  Paletový polstr SKJERPE 40x120 opěradlo
  750 Kč/ks
  1000 Kč /ks
  Sleva 25%
  Do vyprodání zásob
  Paletový polstr SKJERPE 80x120 sedadlo
  1000 Kč/ks
  1500 Kč /ks
  Sleva 33%
  Do vyprodání zásob

  Vyrobte si vlastní zahradní nábytek z palet

  Zahradní nábytek z palet je ideální k relaxaci, ale také pro zahradní party. Jeho syrový a nenucený vzhled sluší většině zahrad a teras – a jeho výroba je rychlá a snadná. Chcete-li si vyrobit vlastní pohovku a židle z palet, postupujte podle následujících kroků:

  1. ZAČNĚTE S PLÁNOVÁNÍM
   Nejprve si naplánujte, jak chcete, aby vaše pohodová zahradní zóna vypadala. Posezení z palet si můžete přizpůsobit zcela svým potřebám. EUR palety mají standardní rozměry 1200 mm x 800 mm, takže vytáhněte krejčovský metr a začněte promýšlet svůj plán. Můžete si vyrobit pohovku ze dvou palet vedle sebe, rohovou pohovku nebo prostě jen křeslo. Použijte paletu stojící vzpřímeně jako opěradlo, abyste se nemuseli opírat o zeď.
  2. MYSLETE NA POHODLÍ
   Promyslete si, jak pohodlné chcete, aby posezení bylo. Pokud vám záleží na tom, abyste se mohli bez námah posadit a zase zvednout, použijte dvě palety na sobě.

  3. ZÍSKEJTE PALETY, KTERÉ POTŘEBUJETE
   Jakmile máte plán vymyšlený, můžete jít palety shánět. Ujistěte se, že palety nebyly ošetřeny žádnými toxickými chemikáliemi nebo nebyly v kontaktu s např. barvou při předchozím použití.

  4. NAJDĚTE SPRÁVNÉ POLSTRY
   Pořiďte si sedáky a polstry. Nejen, že by měly odpovídat velikosti paletového nábytku, který stavíte. Měly by být také dostatečně velké, abyste necítili mezery mezi prkny v sedáku a dostatečně tlusté, abyste necítili prkna na zádech. Látka by měla být pevná, ale zároveň měkká.