Praktická a pohodlná balkónová sedací souprava

Léto je synonymem dlouhých dnů strávených venku. Pro mnohé se naskýtá možnost stolovat pod otevřeným nebem. I balkón může být skvělým místem pro relaxaci. Nezáleží na tom, jak velký balkón máte, u nás najdete sedací soupravu, která tam zapadne. V JYSKu najdete širokou škálu sedacích souprav různých vzorů, barev, kvality a materiálů. Ať už dáváte přednost elegantnímu černému vzhledu nebo stylovým přírodním barvám, u nás najdete přesně takovou, jaký hledáte. S celou nabídkou od klasického tvrdého dřeva s povrchovou úpravou až po hliník nenáročný na údržbu máme v JYSKu sestavy zahradního nábytku, které odpovídají každému vkusu. Většinu židlí je pro účely snažšího skladování možno stohovat nebo skládat. Vašemu balkónovému setu můžete dodat osobitý styl pomocí naší široké nabídky polstrů a polštářů. Nezapomeňte také na slunečník na balkon.

Jak zútulnit balkon?

Udělejte si na balkóně místo pro večeři

Nejprve byste měli vytvořit místo na sezení. Pokud vám to velikost balkónu dovolí, pořiďte si zahradní lehátko, věřte, že toho litovat rozhodně nebudete. Ne každý má však dostatečně prostorný balkón a v takovém případě poslouží zahradní židle. Naším tipem je ale balkónový set dvou židlí a stolku, pak totiž budete moci na balkóně třeba i večeřet.

Polštářky a polstry přidají na pohodlí

Nezapomínejte na polštářky a polstry, které nejen prostor zútulní, ale také přidají na pohodlí. Hodí se i pléd, který za chladnějších večerů poskytne příjemný zdroj tepla.

Blízko přírodě díky květinám

Je skoro nemožné mít na balkóně příliš mnoho rostlin a květin. Květiny totiž prostor oživují a vzbuzují pocit blízkosti k přírodě. Nezapomeňte vaše rostliny pravidelně zalévat, a pokud víte, že na péči o zeleň nebudete mít čas, pořiďte si rovnou květiny umělé.

Nabízíme široké spektrum truhlíků a květináčů ideálních na balkón.

Koberec - přehlížený doplněk na balkon

Často přehlíženým doplňkem bývá koberec, o kterém si většina lidí myslí, že je určen pouze do interiéru. My ale nabízíme koberečky, které se hodí i ven. Tip: příjemný koberec váš balkón zútulní a vy se na něm budete cítit jako v obývacím pokoji.