Kusové koberce do každého interiéru

Malé koberce a běhouny, které oživí každé zákoutí, chodbu, ložnici, kancelář, obývací pokoj i třeba kuchyň. Vybírejte z různých vzorů a barev. Máme koberce z polyesteru, bavlny i juty. Nezapomeňte si pořídit protiskluzovou podložku pod koberce.

Většinu z našich koberců můžete prát šetrně na 30°C. Vždy si pečlivě přečtěte cedulku.

Malé kusové koberce v interiéru

Malé koberečky lze použít v jakékoli místnosti, protože se pro ně snadno najde místo. Zejména koberce s třásněmi jsou oblíbenci v interiérovém designu - ať už doma, na balkóně nebo na chalupě. Vytvářejí útulnou atmosféru, jsou odolné a snadno se čistí. Malý koberec z bavlny nebo polyesteru lze také použít v koupelně u umyvadla a vany. Kobereček se také skvěle hodí vedle postele, abyste ráno vstávali na příjemnou podlahu. Zde jsou oblíbenou volbou koberce z imitace jehněčí kůže. V JYSKu máme mnoho krásných, barevných kvalitních koberců, které snadno, levně a diskrétně dodají šmrnc promyšlenému interiéru.

Koberce zlepšují akustiku

Koberce absorbují hluk, v pokoji je tedy lepší akustika. Tam, kde máte koberec, zvuky nerezonují o podlahu, strop a stěny. A čím větší koberec je, tím lépe hluk pohlcuje.
Tip: velké koberce můžete jednoduše umístit pod jídelní či konferenční stůl.