HUMAN NATURE

HUMAN NATURE

Datum:

Kategorie: Dekorace, Inspirace

Klíčová slova: novinky

Trend HUMAN NATURE pomáhá přejít z rušného světa do klidné přírody. Zaměřuje se na duševní pohodu a kontakt s okolním světem. Trend oslavuje krásu a tajuplnost přírody.

Přidejte zeleň - rostliny přinesou kousek přírody do vašeho domova a pomůžou vám odpočinout si od rušného světa. Využijte například vertikální prostor. Zavěste pultový stolek VIRUM ze stropu a připevněte na něj závěsné květináče - výsledkem bude přirozené a nenucené oddělení dvou zón v místnosti.


Směs barev ve sladěných tónech je inspirována obzorem - tam, kde se obloha setkává se zemí. Paleta barev je podzimní a prezentuje syté odstíny skandinávské přírody, která přechází z léta do podzimu.


I když trend možná může působit trošku divočeji a zarostleji, můžete se i tak nechat inspirovat řešeními, které zachovávají pořádek a vytvářejí harmonii u vás doma. Zde jsme šli ještě o krok dál a ukryli jsme rovnou celou kuchyň do skříněk.


Kitchenette

Trend založený na moderní využití přírody kombinuje hnědou, zelenou a modrou barvu s průmyslovými materiály, jako je kov, sklo a dřevo, a rovněž s umělými rostlinami. V centru pozornosti jsou klasické tvary a konstrukce spolu s architektonickými prvky.


HUMAN NATURE je jeden ze tří nových indoor trendů JYSKu. Náš tým pro Sortiment a Design pečlivě vybral jednotlivé kousky a každý z trendů je promyšlený do detailů. Nechte se inspirovat také dvěma dalšími trendy: CREATIVE MIND a THE THINKER.