A jaká jsou vaše předsevzetí?

Datum:

Kategorie: Bydlení

S vidinou nového roku a nového začátku si rádi dáváme tzv. novoroční předsevzetí. Chceme něco změnit, něco nového začít nebo naopak zanechat něčeho špatného.

Plni optimismu píšeme seznam a říkáme si, že tentokrát to přece musí vyjít. Vždyť na to máme celý rok. Nejčastějšími důvody, proč předsevzetí nedodržíme, je stanovení nereálných cílů. Může se také stát, že si nastavíme příliš mnoho předsevzetí nebo na svá předsevzetí dokonce zapomeneme.

Asi nejčastějším předsevzetím bývá to o hubnutí. Zhubnout a zformovat postavu touží mnoho z nás. S tím jde ruku v ruce snaha o zdravější životní styl. Jíst pravidelně, neodbývat se, vařit si doma a vyhýbat se restauracím s rychlým občerstvením… No však to znáte. Jeden z kroků na cestě ke zdravějšímu já je i spánek. Více spánku bývá v dnešním uspěchaném světe plném možností, ale i starostí, pro některé opravdovou výzvou. Věnujme se tělu, ale i duši. Kultura má na nás blahodárné účinky. Kulturně žít si můžeme i doma. S knihou v ruce. Často se také snažíme udržet domácnost jako ze škatulky a tak i úklid patří k novoročním předsevzetím. 

Ať už jsou vaše předsevzetí jakákoli, držíme palce. Stále jsme na začátku roku a teprve na začátku cesty za splněnými sny. Je leden, takže hurá do toho a třeba v naší nabídce objevíte něco, co vám plnění vašich předsevzetí usnadní.

 

site-badges