BLACK FRIDAY SLEVA 70 %
Black Friday je tu! Objevte všechny skvělé nabídky!
Doručení online objednávek může trvat déle.

Kariéra v JYSKu

Kariéra v JYSKu 2.

Datum:

Kategorie: ŽIVOT V JYSKU

Klíčová slova: kariéra, práce, skandinávie

Pokračujeme v sérii úspěšných kariérních příběhů v JYSKu a přinášíme vám rozhovor s naší oblastní manažerkou Martinou Šimůnkovou. Martina přišla před lety do JYSKu na brigádu – a dnes řídí všechny prodejny ve Středních Čechách a školí jejich vedoucí.

Proč ses přihlásila na pozici oblastní manažerky?

Protože jsem měla pocit, že jsem po 5 letech na pozici vedoucí prodejny dosáhla všeho a již jsem se nikam neposouvala. V JYSKu jsem začínala jako brigádník hned od otevření kladenské prodejny, následně jsem tam prošla pozicemi prodejního asistenta, vedoucí administrativy a vedoucí prodeje. Pozice oblastního manažera tak pro mě po úspěšném vedení prodejny byla přirozeným dalším krokem v kariéře.

Co tě na práci manažerky nejvíc baví?

Baví mě její rozmanitost. Každý den je něčím specifický a vždy mě čeká něco jiného. Kolikrát je člověk přinucen reagovat na nenadálé situce, což není vždy příjemné, ale zároveň vím, že mne to posouvá dál. Navíc mám ráda výzvy a těch se mi momentálně na pozici oblastní manažerky dostává opravdu hodně.

Jakých třeba?

Pro mě jsou důležité výsledky, ideálně dosažené v co nejkratším čase, a tak mou největší výzvou je přizpůsobení komunikace "na míru" jednotlivým vedoucím prodejen. Každý z nás je jiný a má i jiný pohled na věc. Vzhledem k vzdálenostem mezi jednotlivými prodejnami je nutnost spoustu věcí řídit na dálku, a právě bez společné shody ohledně řešení a přístupu se skvělých výsledků dosáhnout nedá.

Co tě tolik let drží v JYSKu?

Podle mne je to skutečnost, že kdykoliv jsem na dané pozici podávala velmi dobré výkony a projevila zájem o vyšší pozici, šanci jsem dostala. JYSK je pro mne firma, která je opravdu plná kariérních možností, a to je pro mě jako ambiciózního člověka velmi důležité. A taky je v JYSKu velká řada lidí, kteří odvádí výbornou práci – a umí ji i ocenit u druhých!

oblastní manažerka Martina

Chcete se přidat k nám do týmu? Právě hledáme nové kolegy! Více ZDE.

site-badges