LIMHAMN 3-místná pohovka s lenoškou v obýváku

LIMHAMN: Stylová a moderní pohovka

Datum:

Kategorie: Nábytek, Inspirace

Klíčová slova: novinky

Na podzim jsme představili trend The Thinker a pohovka LIMHAMN, o které je dnes řeč, ho přesně vystihuje. Dokonalý příklad minimalismu typického pro skandinávský styl bydlení. Dominuje modrá, šedá a černá barva bez rušivých kontrastů, které by rozptylovaly mysl. Nadčasové odstíny spojují prvky klasického a moderního designu do ucelené kompozice a vytvářejí prostředí, ve kterém se dobře přemýšlí.
 


Čisté linie a geometrické tvary udělají z každé místnosti vhodné místo na uvažování, kterému nebude chybět současný skandinávský nádych.

Třímístná nebo dvoumístná pohovka?

Jednoduchost a čisté linie jsou na první pohled viditelné i u pohovky LIMHAMN. Je připravená učinit z vašeho obývacího pokoje stylové a trendy místo. Můžete ji volně postavit do středu místnosti. Vypadá skvěle z každého úhlu. Jediné, co musíte udělat, je namontovat černé nohy s gumovými chrániči a naaranžovat polštářky.
 


Polyesterový potah (s hodnotou 48 000 na škále Martindale*) je odolný vůči žmolkování i vyblednutí. Spolu s pohodlnými opěrkami a velmi odolným pěnovým jádrem vás pohovka LIMHAMN jednoduše nabádá posadit se a užívat si roky pohodlí.


Pohovka LIMHAMN je dostupná ve čtyřech rozdílných variantách: dvoumístná, třímístná, třímístná s lenoškou (s levým nebo pravým rohem).,

Displaying 0 - 0 of 0


*Martindale: odolnost látky vůči opotřebování a oděru

site-badges