Obývací pokoj, který prošel mini-proměnou

Mini proměna obývacího pokoje za málo peněz

Datum:

Kategorie: Bydlení, Dekorace, Inspirace

S novým rokem přichází příležitost k novým začátkům. Najděte si inspiraci pro rychlou a snadnou renovaci vaší domácnosti, která vás nezruinuje. 

Zbavte se studených a tmavých barev

Rádi byste živější obývací pokoj? Není nutné kupovat novou barevnou pohovku namísto té staré šedé. Použijte pár doplňků, jako jsou třeba koberečky, které váš prostor rozzáří. Navíc je můžete snadno vyměňovat. A pokud máte dost úložného prostoru, můžete je na čas uklidit, když zrovna nemáte náladu na barvy. Po nějaké době je zase můžete vytáhnout a těšit se z hravého vzhledu.
 


Obnovte svou pohovku

Je to jednoduché - nové dekorační polštáře nebo povlaky na polštáře osvěží vzhled nejen vaší pohovky, ale celého obývacího pokoje. Podívejte se, jak můžete docílit dvou rozdílných vzhledů pouze kombinací různých barev, materiálů a velikostí. Po proměně bude vaše pohovka znovu pohodlná, útulná a vlastně jako nová.

 


Čas na 'hygge'

V Dánsku je zima o "hygge" stráveném v teple domova. Stačí pár změn a můžete v obývacím pokoji vytvořit zákoutí jako stvořené pro přečkání studené zimy. Pořiďte si pohodlné křeslo (pokud ještě žádné doma nemáte) a přidejte měkké polštářky a hřejivý pléd. Nezapomeňte také na svíčky.
 


Máme pro vás více inspirace k dekoraci obývacího pokoje.


Útulná světla

Není potřeba pouštět se do malování, k proměně stačí různé zdroje světla, jako jsou stolní lampy, světelné řetězy a svíčky. Uvidíte, jak najednou bude váš obývací pokoj útulný a příjemný.
 

 


Snadná organizace

Poslední typ možná není drahý, za to ale zabere pravděpodobně nějaký čas. Nový rok je skvělou příležitostí k úklidu nepořádku a uspořádání vaší domácnosti. Krabice a koše různých velikostí a z různých materiálů představují snadný, levný a dekorativní způsob, jak uklidit drobnosti, které chcete mít při ruce, ale na které se nemusíte pořád dívat.
 


Rádi byste proměnili i další místnosti u vás doma? Přečtěte si náš blog o proměně koupelny.

Jaké typy pro proměnu domácnosti máte vy? Podělte se s námi v komentářích.