Nová kolekce Nordic Mood s dekoračními polštářky, vázou, plédem, květináče svíčkami

Nová kolekce Nordic Mood: přivítejte doma jaro

Datum:

Kategorie: Inspirace, Dekorace

Klíčová slova: Nordic Mood, novinky

Zima trvala už dost dlouho a je načase přivítat doma jaro. Nová kolekce JYSKu NORDIC MOOD je plná svěžích barev a zajímavých, kreativních elementů.

Dominantou nové kolekce je hlavně broskvová a mentolová barva, stejně jako tomu bylo u trendu “INSTA EMOTIONS".

"Naše nejnovější kolekce Nordic Mood vítá jaro jasnými a elegantními dekorativními objekty, příjemnými materiály a poutavými barvami. Díky této kolekci prozáříte všechny kouty vašeho domova," říká Tina Nymann, nákupčí JYSKu.

Například nová lampa na baterie VILLY LED, která elegantně naladí správnou atmosféru jak uvnitř, tak venku na zahradě nebo balkóně.

To LED batteri lamper på et sidebord


Proč neoživit interiér holografickými skleněnými dekoracemi TRULS, které vytváří unikátní barevný efekt. V kombinaci se svíčkami PALLE, které při plápolání září barvami, jako je červená, oranžová, růžová a zelená.

Two battery lamps on an end table


Oživit barvami můžete i ta nejtemnější zákoutí domu. Vytvořte pohodlný koutek s letním plédem MAIGULL a dekoračním polštářem TUSENFRYD.

Armchair with throw and cushion in bright colours


Dekorování zakončete okázalou vázou MAGNUS, která se bude vyjímat skvěle kdekoli díky svému kovovému vzhledu a jedinečnému tvaru.

Two mini fans and metal vase beside an artificial plant


Výrobky z nové kolekce NORDIC MOOD najdete v prodejnách společně tak, aby se mohli zákazníci inspirovat, jak vypadá kolekce jako celek a jak k sobě jednotlivé výrobky krásně a nenuceně ladí.


Všechny výrobky jsou k prodeji online od 15. dubna a na prodejnách nejpozději od 28. dubna.

O kolekci Nordic Mood

Čtyřikrát do roka představujeme novou trendy kolekci pod názvem Nordic Mood. Kolekce je časově omezená.

 

site-badges