ČERNÝ PÁTEK SLEVA 70 %
Prodejny jsou opět otevřené. Opatrujte se. Nakupujte snadno a rychle přes službu Klikni a vyzvedni.
Doručení online objednávek může trvat déle.

SCANDINAVIAN SENSE povlečení do ložnice

Nová kolekce SCANDINAVIAN SENSE- luxus pro vaši ložnici

Datum:

Kategorie: Ložnice

Klíčová slova: Scandinavian sense, novinky

Středeční večer. Polovina týdne za vámi, víkend se ale i tak zdá na míle daleko. Nevyprané prádlo se kupí, podlahy si žádají úklid. Pokud si ale potřebujete odpočinout od všedních dní plných šedi, zkuste převléct povlečení. Představte si, že jste v příjemném a elegantním hotelovém pokoji s tmavými závěsy a dokonalou postelí. Čeká vás ničím nerušený spánek a ráno vynikající bohatá snídaně.

Není nad to uvelebit se v novém čistém povlečení z naší nové kolekce SCANDINAVIAN SENSE.


Jemné a klidné vzory inspirují k relaxaci a užívání si přítomnosti. S povlečením z příjemného bavlněného materiálu se vám bude spát jako v bavlnce - doslova :-). Díky jemným a hustě tkaným bavlněným nitím má tento úžasný set povlečení neuvěřitelně jemný povrch.


Také milujete přespávání v hotelu? Čistota, jemnost a pocit klidu. Navoďte si hotelovou pohodu s plédem z naší nové kolekce SCANDINAVIAN SENSE. Jedná se o překrásný kousek dekorace, který zahřeje a pohladí. Zvolit kolekci SCANDINAVIAN SENSE znamená vybrat si kvalitu, krásný design a respekt vůči přírodě a lidem.
 Design kolekce SCANDINAVIAN SENSE je inspirován skandinávskou přírodou a jednoduchým stylem života. Měkká organická bavlna v jemných odstínech a příjemných vzorech přirozeně vyvolává pocit pokoje a klidu u vás doma.

Více o GOTS certifikované bavlně

Povlečení i pléd jsou vyrobené ze 100 % organické GOTS bavlny. Naše nové produkty, do kterých také patří textil do koupelny, nesou označení Global Organic Textile Standard (GOTS), jsou vyrobeny z bavlny, hedvábí, lnu či vlny, které jsou pěstovány a zpracovány organicky. Certifikát GOTS zajišťuje snížení dopadu na životní prostředí a dodržování přísných enviromentálních a sociálních kritérií během celého výrobního procesu.

Všechen domácí textil z kolekce SCANDINAVIAN SENSE spadá pod OEKO-TEX® Standard 100, což je mezinárodní testovací a certifikační systém pro textilie vyráběné pouze ze zdravotně nezávadných materiálů.

Kolekce SCANDINAVIAN SENSE je dostupná na e-shopu od 2. července 2019 a v obchodech od 19. července 2019.
 

 

site-badges