Skleněná polička s talíři a miskami, váza s umělými květinami a barevné utěrky

Nové doplňky v jarní kolekci Nordic Mood

Datum:

Kategorie: Inspirace

Klíčová slova: Nordic Mood, novinky

Jasné barvy jsou středem pozornosti v nové kolekci Nordic Mood. Skvěle přivítají teplejší a světlejší dny, které jsou za rohem. I když se kolekce soustředí na kuchyňské doplňky, jednotlivé výrobky můžete snadno použít i kdekoli jinde.

Co takhle přivítat jaro skleněnou policí ROAR? Strany jsou vyrobené z rýhovaného skla, skrze které světlo proniká neotřelým způsobem. Na věci umístěné uvnitř poličky tak pěkně upozorníte. 

Ceramic bowls in a glass shelf


Moderní kuchyně a prostírání

Pozvedněte prostírání na vyšší level - s miskou a talířem TORSTEN to bude hračka. Přírodní keramický povrch skvěle doplní vaše gastronomické dovednosti.

Získejte další tipy, jak rozzářit tmavé místnosti.

V kolekci nepřehlédněte velurové dekorativní polštářky FRESIA ve žluté a růžové barvě. Jsou ideální pro vytvoření svěží atmosféry v obývacím pokoji.

Velour cushions in rose and yellow, shaped as a flower


Kdo říká, že praktické nemůže být zároveň i pěkné? Koš THERMAN je dostupný ve žluté, hnědé a šedé. Uložíte do něho opravdu cokoli, plédy, vlnu a pomůcky na pletení, polštářky, hračky, prádlo či balící papír.
 

Baskets in brown, yellow and grey

 
Vysoká elegantní váza

Naplňte krásnou světle zelenou vázu z mléčného skla SIVERT dekoračními květinami DAGFINN. Výsledkem je jednoduchá a elegantní dekorace v kuchyni, obývacím pokoji či jídelně. Dokážeme si jí představit ale také v chodbě či koupelně. Kam by se nejvíce hodila vám?

Součástí nové kolekce NORDIC MOOD jsou také kuchyňské utěrky KAMELIA ze 100% bavlny laděné ve stejných pastelových barvách, jako zbytek kolekce.
 

Kitchen wall with hanging shelf, tea towels and vase with artificial flowers on the counter


Výrobky z nové kolekce NORDIC MOOD najdete v prodejnách na společně tak, aby se mohli zákazníci inspirovat, jak vypadá kolekce jako celek a jak k sobě jednotlivé výrobky krásně a nenuceně ladí.

Všechny výrobky jsou k prodeji v našich prodejnách a online od 14. února.

 

O kolekci Nordic Mood

Čtyřikrát do roka představujeme novou trendy kolekci pod názvem Nordic Mood. Kolekce je časově omezená.

site-badges