Béžové křeslo u okna a bambusová dělicí stěna v pozadí. Bambusová lucerna na zemi u psacího stolu a olivové zelené jídelní židle.

Nový trend INFUSION plný relaxace

Datum:

Kategorie: Inspirace, Dekorace

Klíčová slova: novinky, Nové trendy

Ať už chcete relaxovat, být kreativní nebo se soustředit na práci, v dnešní době mnoho z nás touží po tom, odpojit se od online světa a užívat přítomnosti.

Objevte tři nové trendy, vytvořené z nového sortimentu na podzim a zimu 2021: RESET BASICMINDFUL GARDEN a INFUSION.

Trend INFUSION používá exteriérové elementy v interiéru. Nechte se inspirovat a proměňte pracovní koutek v místo, ve kterém budete rádi trávit čas. Umístěte béžové křeslo HUNDESTED k oknu a užívejte si příjemného světla a výhledu z okna.

Grey armchair by a window with a green floor vase and a bamboo room divider in the background


V tomto trendu imitujeme přírodu a začleňujeme drsnější textury a organické tvary. Zaoblené rohy plstěných košíků GRIMUR jsou skvělým příkladem.

Wall shelves with plant pots and felt baskets


Obytné prostory se rozvíjejí v klidné prostředí, které přináší prostor a čistou hlavu, daleko od každodenního shonu. Hledáme smysluplné momenty, třeba příjemný dotek plédu VALMUE

Blue throw, beige throw, and khaki and blue cushions on the floor


Tkanina a dřevo jsou centrem pozornosti, přičemž jsme se zaměřili na udržitelněji získávané materiály na jemných tvarech - to vše zároveň s důrazem na klid a účelovost. Bambusový psací stůl VANDSTED a květináč MIKKI mají zaoblené nohy a přírodní vzhled, který je podtržený olivově zelenou jídelní židlí VASBY.

Olive green dining chair by a desk in bamboo


Textura je propojená s řemeslem a skandinávským nádechem. Ukázkou je květináč LEONARD v přírodních barvách.

Plant pot with paint brushes on a bamboo desk


Barvy jsou inspirované přírodními prvky, jako je země, voda a obloha. Modrá a zelená dominuje, zemité tóny pak celý vzhled uzemňují. Tuto harmonickou kombinaci organických tvarů najdete na jemném pískovém povrchu vozíku KANSTRUP.

Sand coloured trolley with storage boxes and felt baskets by a window


Inspirujte se dalšími zimními trendy: RESET BASIC a MINDFUL GARDEN.

 

Omlouváme se: z důvodu neobvyklých okolností může dojít k delším dodacím lhůtám a vyprodání výrobků.

site-badges