BLACK FRIDAY SLEVA 70 %
Black Friday je tu! Objevte všechny skvělé nabídky!
Doručení online objednávek může trvat déle.

Zahradní stůl a židle

Stolování na terase

Datum:

Kategorie: Zahrada

Hned jak se počasí začne oteplovat, většina z nás chce každou volnou chvilku trávit venku. Jeden z nejnovějších trendů přináší možnost vytvořit pocit obývacího pokoje na terase. Cílem je dosažení pocitu komfortu, který máme v obývacím pokoji, a zároveň být obklopený přírodou. Zařiďte si terasu pomocí dekorací a pohodlného nábytku, knihoven, plédů a polštářků.

Pohodlný nábytek do zahrady

Využijte váš skvělý nábytek, nebo se nechte inspirovat novými výrobky z JYSKu a obstarejte si zahradní nábytek, který se později bude hodit i do interiéru. Židle jsou většinou lehké, je jednoduché je složit a jsou navrhované tak, aby později ladily i s nábytkem vašeho domova.

Stoly různých tvarů

Při výběru nové zahradní sestavy myslete na tvar stolu. Upřednostňujete neformální kulatý stůl a komorní atmosféru, či hranatý stůl s dostatkem místa pro hosty?
 

Oválný zahradní stůl a ratanové židle

 

Zahradní stůl s proutěnými židlemi


Doplňky tvoří atmosféru

Nejdůležitější je samozřejmě připravit chutné pohoštění a pohodlné sezení. Pokud ale toužíte vytvořit příjemnou atmosféru, nesmíte určitě zapomenout na doplňky.

Lucerny jsou nevyhnutelné. Můžete je položit na zem, stůl či je pověsit na stromy.
 


Přidejte stylové vázy a svícny, ozdobné světelné řetězy či vkusné květináče a další doplňky, které běžně používáte k dekoraci pokojů.

Na chladnější večery použijte teplé plédy a nezapomeňte na ozdobné polštářky, které se postarají o pocit pohodlí. 

Víme, že matka příroda je nevyzpytatelná a dokáže pokazit nejeden kouzelný moment. Připravte se proto na takový scénář pomocí slunečníku, který se postará o příjemný chládek, a také ohřívače, který se bude hodit v chladnějších dnech.
 

Neomezujte se

Venkovní stolování si nemusíte užívat pouze během letních dní. Jídlo přeci chutí lépe na čerstvém vzduchu, takže využijte všechny dny, kdy vám to počasí dovolí. Na chvilku zapomeňte na každodenní shon a užijte si romantický večer venku.
 

site-badges