Vitrína to řekne za vás

Vitrína to řekne za vás

Datum:

Kategorie: Bydlení, Nábytek

Vitríny jsou stálicí obývacích pokojů a vždy sloužily jako úložné místo na nejrůznější nádobí. Trendy se ale mění a dnes může vitrína v kostce představit, kdo jste a co máte rádi. Vystavte si nejen sváteční porcelán, ale třeba keramické výtvory dětí, designové dekorace nebo oblíbené fotky – zkrátka to, bez čeho byste to nebyli vy.

Functional Classic

Vitrína Gammelgab


Vitrína GAMMELGAB ve stylu Functional Classic ztělesňuje severský minimalismus, pro nějž jsou typické jednoduché a čisté linie. Máte-li kuchyň spojenou s obývacím pokojem, předěl v místnosti vytvoříte pomocí jídelního stolu a příborníku GAMMELGAB. Kombinace bílé a světlého dřeva je neutrální a hodí se téměř do každé domácnosti. Výrazným prvkem jsou vysoké dřevěné nohy – pokoj díky nim působí vzdušně a vám se bude pod nábytkem o dost lépe uklízet.

Řadíte se mezi vášnivé čtenáře? Udělejte to jako my a k vitríně postavte designové křeslo EJERSLEV, praktické stolky SANDBJERG, doplňte nezbytnou lampou ERNST a máte ideální koutek na čtení, kam se můžete večer uchýlit s knihou.

Industrial Vintage

Vitrína Fredericia


Série nábytku FREDERICIA je naším favoritem. Přestože působí mohutně a tmavé masivní dřevo kombinuje s kovovými detaily, v interiéru vytváří útulné, příjemné prostředí. Tentokrát jsme použili hned tři vitríny a udělali z nich nejvýraznější prvek místnosti.

Unikátní vzhled pokoje neslouží jen pro krásu, poskytne vám i velké úložné prostory. Každému se doma hromadí spousta misek, nádobí, dekorací a doplňků, nemusíte je ale skrývat v kuchyňských skříňkách. Pokud vám pohled na váš oblíbený hrneček, košík či vázu dělá radost, vystavte je hrdě všem na odiv. 

site-badges