Vkusná zahradní sestava na terase

Vkusná zahradní sedací sestava na terasu

Datum:

Kategorie: Zahrada

Je teplý večer, jste zrovna po večeři, proč si tedy ještě na chvíli neposedět na terase? Nábytek, který máte, ale možná není až tak pohodlný. Pokud máte na terase dostatek volného místa, neváhejte a využijte jeho potenciál. Velké zahradní posezení je tak trošku luxusním kouskem nábytku, jehož koupi byste určitě měli dobře zvážit. Dlouhé večery na čerstvém vzduchu s rodinou a přáteli ale pak budete zaručeně zbožňovat.

Vybrat si můžete z různých druhů zahradních sedacích souprav. Každá vnese na terasu trochu jinou dynamiku. Sestavy jsou vyrobené z umělého ratanu, dřeva či kovu. Všechny materiály mají své výhody a nevýhody, záleží na vašem vkusu a vaší preferenci. Stejně jako při zařizování interiéru je potřeba zahradní sezení přizpůsobit vašemu stylu, vkusu a potřebám. Podívejte se na několik ukázkových sestav a vyberte si svého favorita.

Zahradní sestavy z umělého ratanu

Umělý ratan v různých barvách působí na terasách velmi vzdušně. Podívejte se na tyto dvě zahradní sestavy. Dva odlišené styly umístěné na té samé terase. Výběr barev a rozmístnění nábytku hraje očividně důležitou úlohu. Která z těchto dvou možností se vám líbí víc?
 

 


Na výběr je samozřejmě více stylových zahradních setů. Každý se svým vlastním osobitým vzhledem a zaručeným pohodlím.

 


Kov a dřevo

Pokud se vám líbí zajímavé designové kousky, mohla by vás oslovit sestava LEVANGER. Je vyrobena z hliníku a odolného materiálu artwood, který nevyžaduje údržbu. Pohovka má zabudovaný malý odkládací stoleček, který můžete umístit na levou či pravou stranu podle vašich možností.
 


Do oka vám možná také padnou lehoučká křesla a pohovka, které nenápadně připomínají nábytek ve stylu 50. let. Doplňte je malým stolkem, umělou ovčí kůží, lucernami a popíjejte drinky stylově.
 

Zahradní posezení na terase


A co takhle výlet do severoafrické pouště? Zavřete oči a dovolte jemnému vánku, aby si pohrával s vašimi vlasy. Představte si, že se k vám z dálky blíží karavana. Tato zahradní houpačka je na podobné živé představy jako stvořená.
 


Vytvořte si na terase absolutní pohodlí

Terasa přestavěná, nový zahradní nábytek nakoupený, a vy už jen toužíte relaxovat? Máme pro vás ještě poslední tip, takovou třešničku na dortu: dokupte také doplňky, které váš oblíbený zahradní koutek zútulní. Decentní lucerny, pár menších koberců, stylové květináče, měkké polstry a teplé plédy přemění obyčejnou ale pohodlnou terasu na jedinečné místo plné charakteru. 
 

Polstrovaná zahradní sestava

 

site-badges