HENNE úložný box s prostorem na kola

Všestranné zahradní boxy

Datum:

Kategorie: Zahrada

Zahradní polstry, vodní pistole, hračky, lampiony, houpací sítě, gril - kam vše odkládáte, když to nepoužíváte nebo prší?

Zahradní úložný box je ideální, pokud chcete mít všechny věci uložené na jednom místě tak, aby nezabíraly příliš prostoru. HENNE je plastový box, který poslouží jako zahradní domek. Rozměrem je sice menší, ale stále dostatečně všestranný.


Robustný úložný box na zahradu

V úložných boxech HENNE bude váš majetek v bezpečí. Jsou odolné a vydrží v každém počasí. Dvoustěnné panely s žebrovanou výstuží zajišťují pevnost a zabudované větrací otvory udrží obsah boxu v suchu a zabraňují navíc kondenzaci.


Boxy nevyžadují žádnou speciální péči, povrch je upravený, aby připomínal dřevo a barva ani časem nevybledne.

Máte rádi praktické vychytávky na zahradu? Podívejte se na multifunkční sedací sestavu TANE.


Box se dá otevřít z horní strany i z přední strany, aby byl přístup k uloženým věcem co nejlepší. Box má také systém otvírání popelnice, takže horní díl boxu otevřete jedním pohybem jako popelnici. Pokud úložný box používáte na odkládaní hodnotnějších věcí, můžete si box také zamknout.
 

Všestranný zahradní box 

Smontování úložného boxu HENNE je jednoduché, bude vám stačit běžné nářadí, které máte doma. Box poskytuje velký úložný prostor a dá se využít také ve sklepě, podkroví nebo kdekoli jinde, když potřebujete suchý a bezpečný odkládací prostor na své věci.

Displaying 0 - 0 of 0


Přizpůsobte úložný box svým potřebám

Podívejte se i na zahradní úložný box RAVED, který má stejné výhody jako boxy HANNE, ale navíc ho můžete přemalovat na barvu, která se do vaší zahrady nejvíce hodí. Je odolný, uzamykatelný, má pěkný dřevěný vzhled a šikmý práh, který usnadňuje manipulaci.

 

site-badges