Zahradní sestavy s květináči, dekoračními polštáři a plédy ve dvou rozdílných stylech.

Zahradní trendy 2020

Datum:

Kategorie: Zahrada

Nové roční období přináší množství barev, vzorů a tvarů. Toto léto nebude výjimkou. Vítáme vás při dvou rozdílných typech designu a dekorací na terasu a balkón.

Trend MIDSOMMER na zahradě

Trend MIDSOMMER ožívá v exteriéru. Vychází z touhy nechat všechna digitální zařízení v šuplíku, zapomenout na obrázky a zaměřit se na přítomnost. Existuje na to lepší místo než terasa, balkón nebo zahrada?
 

Zahradní sestava s květináči, lucernami a dekoračními polštáři


Trendu MIDSOMMER dominují přírodou inspirované materiály a vzory. Zahradní sestava LJUNGHUSEN tento trend dokonale ztvárňuje svým jednoduchým a čistým vzhledem. Je vyrobená z umělého ratanu, který je odolný vůči vlivům počasí a není náročný na údržbu. Zkombinujte ji s jemnými barvami a vytvořte uvolněnou a neformální atmosféru typickou pro trend MIDSOMMER. Lucerny SIVHAUK nebo TOMMY dodají šmrnc každému večeru. Přidejte dekorační polštář AMARYLLIS s přírodním vzorem, měkký pléd STRANDBEDE a poutavá terasa je na světě.
 


Trend MY SPACE na zahradě

Trend MY SPACE je o zaměření se na sebe. Nejdříve tu musíme být sami pro sebe a až potom tu můžeme být pro druhé. Trend MY SPACE vytváří útočiště, kde si můžeme najít čas na sebe a užívat si daný moment. Cílem trendu je také uvolnit prostor, zbavit domácnost zbytečností a vdechnout jí nový život. Kde je na to v létě lepší prostor než na terase, balkóně nebo na zahradě?
 

Zahradní sestava s květináči, zahradními lucernami a dekoračními polštářky


Wellness a relax jsou klíčovými slovy. Zahradní sestava SMYGEHUK, křesla a pohovka s odolnými polstry, přímo zve k oddychu a vychutnávání si teplých letních dní. Hlavními materiály tohoto trendu je dřevo a beton, jako na květináči ILDROVFLUE, s kombinací skla, z kterého je vyrobená váza VICTOR. Objevují se také geometrické vzory a tvary jako na dekoračním polštáři DUNGAMMER nebo květináči SYRSA. Přidejte pár dekoračních polštářů VILLMOREL v modré barvě, pléd LINNEA v olivově zelené barvě a dokonale vystihnete trend MY SPACE.
 


Který trend vás oslovil? Dejte nám vědět v komentáři!

site-badges