Sedací pytle a rozkládací křesla pro dětský pokojík

Doplňte pokojík vašeho dítěte praktickými i zábavnými prvky. Rozkládací křeslo je ideální pro odpočinek a poslouží i jako lůžko pro přespání malé návštěvy vaší ratolesti. Sedací pytel zase skýtá pohodlí při klidnějších aktivitách, jako je čtení knihy. Dětský stan poskytne dítku pocit soukromí a nabízí prostor pro hry plné fantazie a dobrodružství. Pořídíte u nás také praktickou dětskou zábranu, která zamezí dítěti například ve vstupu na schodiště a vám tak poskytne větší klid. 

Nabízíme pro vybavení dětského pokoje vše od postelí včetně paland, matrací a přikrývek a polštářů už pro nejmenší děti, až po skříně a komody a praktické úložné boxy. Pro starší, školou povinné děti můžete pořídit psací stoly a židle nebo pohodlné a ergonomické herní židle

6 výrobky/výrobků
  6 výrobky/výrobků

  Praktické i zábavné prvky pro dětský pokojík 

  Kromě tradičního nábytku u nás najdete nábytek určený přímo pro děti, který doplní každý dětský pokojíček. Patří sem: 

  • rozkládací křesla 
  • sedací pytle 
  • dětský stan 

  Nabízíme široký výběr nábytku pro vybavení pokoje pro malé i větší děti. Pokud máte dětí více, můžete pro maximální využití prostoru pořídit palandu a vybavit ji dětskými matracemi, přikrývkami i polštáři. Starší děti ocení pořádný psací stůl, který může být také s nastavitelnou výškou. Všechny hračky i věci pomůžou udržet na svém místě úložné prostory, jako jsou boxy nebo koše a košíky. Zařiďte svému dítěti stylový pokoj, který plně přizpůsobíte jeho potřebám.