Velké koberce za skvělou cenu

Kusové koberce a hlavně ty velké jsou oblíbenou dekorací interiéru. Kromě designových výhod má i další funkce - zlepšuje akustiku, pohlcuje prach a je příjemný na dotyk. Velké koberce nabízíme v různých rozměrech: 130x193, 135x190, 140x200 a kulaté s průměrem 180 cm a to v jemných tlumených barvách šedé či béžové. Nezapomeňte si pořídit protiskluzovou podložku pod koberce.

MATERIÁL KOBERCE

Kusové koberce se vyrábí z různých materiálů. V JYSKu najdete koberce vyrobené z přírodních i syntetických materiálů.

  • Juta - vyhledávaný koberec s hrubou strukturou a přírodním vzhledem. Jedná se o přírodní odolné vlákno, které se získává z kůry jutovníku. Tento typ materiálu je téměř bezúdržbový. Vlákna se změkčují rostlinným olejem a spřádají do hrubé pevné příze, z které lze tkát textilie. Nové výrobky z juty můžou mít přirozený pach, který se časem vytratí.
  • Polypropylen - nejpoužívanější materiál pro výrobu syntetických koberců. Neabsorbuje tekutinu a snáze se udržuje v čistotě než mnoho jiných koberců.
  • Bavlna - známý měkký materiál, který příjemně hřeje nohy. Bavlněný koberec se hodí do většiny domácností.

6 VÝHOD KOBERCŮ

Není žádným tajemstvím, že se dají kusové koberce otáčet a přemisťovat, kdykoli se vám zachce. Jsou tedy vysoce flexibilní součástí vašeho interiérů. My pro vás máme dalších šest důvodů, proč jsou do domu ideální:

  1. Pohlcují prach a zlepšují vnitřní klima.
  2. Zlepšují akustiku.
  3. Zajišťují větší bezpečnost.
  4. Snadno se čistí.
  5. Jsou pohodlné.
  6. Na dětské hry jsou ideální.