Lampy do každé místnosti

Lampy dodají interiéru světlo i pěknou atmosféru. Podle typu místnosti si u nás můžete vybrat druh lampy - nabízíme stolní, stojací lampy, lampy s klipem i lustry. Pokud hledáte jemnější osvětlení, podívejte se na naše dekorační světla.

Níže najdete lampy z kovu, bambusu, plastu, skla i keramiky. Z barev nabízíme bílé, černé, béžové i stříbrné lampy.

Lampy pro menší prostor

Pokud máte doma menší místnosti, je důležité, abyste prostor osvětlili dostatečně. Osvětlení by mělo rozzářit i tmavší zákoutí, pak interiér bude vypadat větší. Pořiďte si tedy lampy, které vydávají hodně světla, ale nezaberou moc místa - ideální budou minimalistické a monochromatické, nejlépe v černém bílém či šedém provedení. Nezapomeňte ale také na menší stolní lampy, které můžete postavit na parapet, poličku či stolek v koutě.

Lampy do větších místností

Pokud bydlíte ve větším domě, možností je mnoho. Velké prostory často vyžadují více než jednu lampu, takže můžete pořídit lamp víc a ukázat tak svůj osobní styl.

Velké stropní svítidlo například nad jídelním stolem lze kombinovat se stolní lampou na příborníku nebo stojací lampou u křesla. Můžete si vybrat, zda se budete držet jednoho stylu lampy, která vynikne – nebo se vyzkoušet lampy ze zajímavých materiálů a tvarů. Stropní svítidla z bambusu nebo s moderním tvarem například zaujmou každého.