Krásná dekorační světýlka

Dekorační osvětlení nepřinese do interiéru tolik světla, ale za to nabudí krásnou hygge atmosféru. Není nic lepšího než útulná ložnice se světýlky kolem postelového rámu. Naše LED pásy pak můžete použít na poličkách a prosvětlit tak tmavší zákoutí a upozornit na vystavené dekorace či fotky.

Dekorační osvětlení pro hygge atmosféru

Vytvořte útulný prostor pomocí různých typů dekoračního osvětlení. Možností je mnoho a vy si tak můžete vytvořit atmosféru snů.

 • Světelné řetězy
  Dekorativní světelné řetězy jsou hitem jako noční osvětlení nebo zdroj světla v dětském pokoji nebo jako tlumené osvětlení v pokoji pro teenagery. Světelný řetěz v jemných modrých, zelených a růžových odstínech vytváří útulnou atmosféru. Ozdobit můžete třeba i dekorativní žebřík, nebojte se zvýraznit své podlahové rostliny v květináčích nebo světelný řetěz použijte jako součást dekorace při slavnostních příležitostech.
 • Světelné boxy
  Světelný box s textem může ozdobit každou místnost v domácnosti. Použijte jej k napsání roztomilého vzkazu rodině, jako dekoraci do dětského pokoje nebo jako připomínku, na kterou nechcete zapomenout.
 • Světelný LED pás
  Udělejte si přehled o svém oblečení ve vaší skříni nebo šatně pomocí světelného pásu, který připevníte po okraji vnitřní strany skříně. Pás lze také umístit kolem zrcadla nebo poslouží jako tlumené noční světlo, pokud potřebujete v noci vstát. Stačí ho upevnit na postele nebo pod postel.
 • Lampy na baterie
  Lampy na baterie snadno umístíte na poličky nebo okenní parapety. Najdete je u nás v různých barvách, od bílé, přes růžovou až po černou. Lampy poskytují tlumené světlo, proto se také hodí pro noční osvětlení. Skvěle se hodí i do dětského pokoje.