Nová NORDIC MOOD kolekce: Inspirujte se barevnými doplňky

Nová NORDIC MOOD kolekce: Inspirujte se barevnými doplňky

Nejnovější kolekce Nordic Mood přinese do vašeho domu pestré barvy a zároveň vzbudí pocit naděje do budoucnosti.

Hru s barvami můžete vidět na několika prvcích kolekce, například na váze KASPER, na které se pastelové barvy jemně prolínají. Váza je ručně foukaná, díky tomu je každý kousek jedinečný svými barvami a povrchem, který připomíná perleťový efekt. Váza KASPER má krásné poutavé barvy a lehce se kombinuje s barevnou kyticí.

Mouth blown vase with a bouquet of artificial flowers in front of sideboard with an open door and a round storage box inside


„V této kolekci jsme vylepšili barvy. Pastelové a červené odstíny dodávají kolekci ženský výraz. Barvy přinesou do vašeho domu radost, která je potřebná po dlouhém a tmavém období, kdy nejistota charakterizovala životy mnohých lidí," hovoří Tina Nymann, nákupčí v JYSKu.

Bowl on a serving platter, beside a candlestick with a striped candle


Ženský nádech je zjevný v jemných textiliích. Vezměte si například dekorační polštář DAGFIOL, který připomíná barevné jaro. DAGFIOL je pruhovaný polštář vyrobený ze 100% měkké, strukturovaně tkané bavlny s ozdobnými střapci. Nebojte se experimentovat s barvami.

Striped cushion behind red vase and candlestick with striped candle

Výrazné BarVy spojené s jednoduchosTÍ

I když se kolekce vyznačuje krásnými barvami, v centru pozornosti je stále klasický skandinávský výraz, kterého jsme dosáhli pomocí minimalistického designu.

„Kolekce se vyznačuje barvami, no zároveň jednoduchostí. Například umělá orchidej RAGNAR je inspirovaná výraznými barvami a zenem japonské zahrady. Květ je nejkrásnější, když stojí sám v celé své jednoduchosti. Dá se teda kombinovat s vázou EGMUND, která ladí s jednoduchým výrazem orchideje a červenými odstíny," hovoří Tina Nymann.

Red vase and round storage box on a brass coloured decorative tray


RAGNAR je půvabná a přirozeně vypadající umělá orchidej. Její výrazná červená barva vnáší život i do těch nejjednodušších prostor.

Novou kolekci Nordic Mood můžete najít v prodejnách i na e-shopu od 25. ledna.

 

 

Objevit více

Nové dekorace, které doporučuje nákupčí v JYSKu

Přivítejte jaro s jemnými zeleno-modrými odstíny

Barva roku

V záři reflektorů: série EGELEV

Najít nejbližší prodejnu JYSK

Nechte si poradit od našeho personálu a objevte širokou nabídku na prodejně JYSK.